Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt cukorbeteg kismama?...

Van itt cukorbeteg kismama? Segítség kellene?

Figyelt kérdés
Olyan kismamákat keresek akik már terhesség előtt is cukorbetegek voltak?
2009. okt. 22. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom segíthetek e,de ha igen szivesen teszem.Szóval valószínű,hogy terhesség előtt is cukros voltam,mert néha mértem és magas volt,de nem törődtem vele.Nagyon nehezen lettem terhes és mindjárt az első vizelet vizsgálat után cukortesztre küldtek.Azonnal inzulinra fogtak.A kisfiam 36 hétre született szerencsére teljesen egészségesen.Az én cukrom azóta sem jött rendbe.

Ha tudok segíteni írj nyugodtan.

2009. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm hogy jelentkeztél a kérdésemre.Azt szeretném kérdezni hogy nem volt e baj a kicsi szoptatásával mert nálunk szopi után mindig nyugtalan és nem alszik(nyolc napos rendes menyiséget eszik és nem hasfájós)Feleségem aki régebb óta inzulinos azt mondja hogy érzi szopi közben hogy leesik a cukorja.Lehet hogy ezért nem lenne tápláló a teje?Nektek nem volt problémátok?
2009. okt. 22. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőlem szülés után elvették az inzulint,mondván,hogy nézzük meg hátha a szülés után minden helyre áll.Én sosem éreztem,hogy szopi után-közben-leesne a cukrom.A kicsin sem vettem észre semmi különöset,a tejcsi is jó volt neki és tápláló.
2009. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. okt. 22. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok.Terhesség alatt mindig néztem valamelyik csatornán a születések című műsort és ott volt egy inzulinos anyuka,akinek a doki mondta,hogy nagyon figyelnie kell a szopi alatt,mert a cukor kritikusan leeshet a szoptatás alatt.Szerintem mindenképpen beszéljetek a gyerekorvossal,vagy a védőnővel,hogy ez mennyire befolyásolja a tej minőségét.

Sajnálom,hogy nem tudtam többet segíteni!

2009. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél.
2009. okt. 23. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!