Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok/gondolnátok egy...

Mit gondoltok/gondolnátok egy olyan anyukáról aki minden nap tölt fel face-re a gyerekéről képet? És olyanról aki ugyan ezt teszi csak a gyereket körülveszik a Fisheres játékok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Nos, en szinte mindennap töltök fel a gyerekemrol képet. Hogy miért? Kulfoldon élünk, igy a távoli családtagok es a baratok is láthatják. Egyszerűbb es gyorsabb, mint mindenkinek elküldeni. Ha zavar valakit az ilyen, le lehet tiltani a a felhasználót, vagy be lehet állítani, hogy mire vagy kiváncsi tőle.
2013. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Mit szolnek? Semmit,o dolga mit miert tesz.

Osztom az utolso velemenyet.

Szinten kulfoldon elunk,itt szuletett mindketto.

Baratok,rokonok csak a Facen latjak a gyerekeket.

Bizony elofordul hogy naponta toltok fel kepet,van hogy egy hetig semmit.

Az emlitett markas jatekok ,nem jutott meg eszedbe hogy van aki szereti/megbizik bennuk?

Egy kattintas az egesz ha nem tetszik vedd a faradtsagot es allitsdbe,rogton nem fogod latni!

Miert kell mindig massal foglalkozni ,nem ertem.....!!

2013. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit,én is szoktam feltölteni a fiamról igaz nem mindennap,mondjuk havi 2-3szor,mert sok barátunk messze él,vannak rokonok külföldön is pl a keresztanyuka és szeretnék látni a gyereket,Ők külön kérték ha lehet tegyünk fel képet.Vannak olyanok akik csak ilyen játékokat vesznek az Ő dolguk én nem feltétlenül de tény vannak az FPnek jó játékaik és feleslegesek is.
2013. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sok baràtunk,rokonunk tàvol él ezért töltök fel képet, nem naponta de gyakran.Most gyorsan vègignèztem a jâtékokon van egy csomò FP ajàndèkba is azt szokott kapni àltalàba, meg vehetek is neki.Biztos rajta vannak a kèpeimen...mèg senki nem szolt meg èrte, igaz a Fb-on valoban csak olyanok vannak fenn nekem akiket èrdekel a babàm...Tiltsd le ès nem fog zavarni...
2013. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Ha nem közeli ismerős és mondjuk nem érdekel a gyereke, akkor nem nézem meg a képeket.
2013. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Letojom,figyelmen kivül hagyom vagy letiltom a megosztásait.Engem az is sokkol ha havonta minden hófordulókor feltesz x ember 40képet a gyerekéről.Nekem össz 40kép van fenn mx,ebből is max 20 ami kizárólag gyerekes nem rokonos+gyerekes.És ha teszek fel párat,pont annyi régit törlök le.ÉS van összesen 73ismerős,ebből rokon kb 30-40
2013. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm az elmúlt 3 évben 2700 képet töltött fel a gyerekeiről. Nem nézem meg már jó ideje. Ha neki ehhez van kedve, csinálja.
2013. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6%
Engem sokkal jobban zavarnak a hu,se "oszdmeglécci" feltöltését, mint pl a "hajléktalan óvodás" (évekkel ezelőtt benne volt a Nok Lapjában, hogy nem igaz) , az "en biztos nem kapok egy lajkot se kutya kép", a "Facebook megváltoztatta a biztonsagi akármit" hülyeség (kicsit kell csak gondolkodni es rájön az ember hogy saját magat tiltja le) dolgok. A horoszkóp cuccoktol is a falra tudnék mászni, a part propaganda is az anyamra megy, a "ne küldjenek jatek felkérést sosem játszom" a csúcs (nem tudja a szerencsétlen, hogy 90 százalékban a jatek automatikusan küldi a felkérést az összes ismerősnek) . Jobban zavar, mint az anyuka, aki büszke a gyerekere es ráadásul tiltani se tudom....
2013. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14%

Nekünk is messze van a család és 1-2 hetente felteszek képeket nyaralásról, új dolgokról, hogy lássák. Sokkal egyszerűbb, mint e-mailben küldözgetni, feltölteni mindenkinek. Barátokat is érdekli, a többiek meg nem érdekelnek...ha zavarja őket, ne nézzék, nem kötelező megnyitni. Szerintem ezzel semmi baj nincs...szerintem idegesítőbbek a tizenéves kislányok naponta feltett csücsörítős-pózolós képei...na az aztán tényleg senkit nem érdekel a világon.


A játékokról meg tényleg nem értem mi a kérdés. Mi pl. még szó szerint soha egy szem játékot nem vettünk a gyereknek, mégsem férünk el tőlük, annyit kap mindenhonnan, és van köztük sok FP is...mi nem engedhetnénk meg magunknak, de ha feltöltök egy képet a gyerekről, és éppen ott vannak, nem retusálom ki, hogy "nehogy azt gondolják milyen tehetősek vagyunk", és nem rakom direktbe a gyerek mellé, hogy "na most ezt jól feltöltöm facebookra, hogy had' lássák, milyen játékokkal jástzik a gyerek". Ha téged ez zavar, az nagy rosszindulatra vall.

2013. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs "arckönyvem", de napi szinten én nem tennék fel.

A sok Fisheres játékra meg én azt tudom mondani, hogy nekünk is van, de felesleges csak azt venni, mert igaza van egy másik válaszadónak, drága és van jobb és olcsóbb játék is ami teljesen kiszolgálja a lurkót. :)

Persze nem a nagyon kínai gagyi játékokra gondolok, mert az minőségben nagyon alul vannak. Használt angol játékok például nagyon jók. Egy alapos tisztítás után már játszható és nem kerül több 1000ft-ba.

2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!