Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hagyjam sírni (h erősödj...

Miért hagyjam sírni (h erősödjön a tüdeje?!?!?! ) ha megvigasztalhatom és tudom miért sír. Miért hagyjuk h fáljon a hasa ha segíthetünk rajta ("minden gyereknek át kell esnie ezen. "),?

Figyelt kérdés

miért ne használjak koszmó elleni sampont (lehet úgy hajat mosni h ne csípje a szemét, nem? ) ha a lányom ki nem állhatja az olajozást, ugyanis 5 centis haja van 2 hónaposan.


anyósék... :-D

imádom őt, de rettentően értetlen és akaratos.

a tudom h cumi kell neki és úton vagyok h beadjam, rámszólnak ( a dédivel együtt), h ne adjam be.ha hasra fektetik és csak beszélgetni akarok a lányommal, útban odafelé rámszólnak h hagyjam őt, erre ma már válaszoltam h hagy menjek már oda hozzá.meg pelenkázáskor még ide kenjek, ezt így csináljam...áááá

azt nem érti meg h minden gyerek más, azt hiszi h minden úgy van ahogy az övéinél volt még 40 éve...

a párom folyamatosan állítja le őt, de nem sok sikerrel.

érdekes, mert ha megbeszélem vele, úgy tűnik megérti, másnap kiderül h mégse...

Bármiben számíthatok rájuk, jobban mint a szüleimre (ők több mint egy hónapja nem látták az unokájukat, és csak 10kmre laknak tőlünk...)


nemtom mit tehetnék vagy hogy csináljam hogy azt csinálják amit mi szeretnénk!!


2009. okt. 23. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hadd mondjak. Egyik fulede be, a masikon ki. Ha ugysem ertik meg, akkor nem tudsz mit csinalni. Mosolygogj, es csinald ugy, ahogy te gondolod.
2009. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huhhh, ez nehéz, főleg, hogy meg is tudod velük beszélni, aztán másnap megint ugyanaz. Szerintem minden egyes 'beszólásuknál' jelezd, hogy ezt te nem így gondolod, esetleg mond el miért. Azt esetleg nem tudjátok megoldani, hogy kevesebbet találkozzatok?
2009. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én mondjuk nem akarom ráadni a kisfölsőcskéjét, kimegyek inni, mire visszajövök rajta van, na ezt rohadtul útálom.ha levenném meg rosszul esne neki h pedig ő csak segíteni akar.ha fürdetéskor ott van, teljesen készenlétben van, h mikor nyúlhat már oda, h igazítsa a ruháját, pedig 4 kéz nem fér meg egy öltöztetésnél...

etetés után a kislány alváshoz cumit kér, és mindig megkérdezi : evett ez a gyerek rendesen, mert nagggyon kap a cumiért...?!?! . mindig ha nagyon kell neki a cumi így kap érte...

2009. okt. 23. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:

16:10-es vagyok.

"ha levenném meg rosszul esne neki h pedig ő csak segíteni akar"

Mond meg, inkább azzal segít, ha szabad kezet ad neked, hiszen már felnőtt vagy és te tudd már, hogy mire van szüksége a gyermekednek.

2009. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki a saját véleményedért! A barátnőm kedvenc mondása: "Az anyjánál jobban senki sem tudhatja, igaz??" -és ehhez van egy olyan nézés... ők miért nem gondolnak arra, hogy meg ne bántsanak? Esetleg ezt is mondhatnád: Én nem akarlak megbántani benneteket, de azt hiszem, itt nekem kell döntenem. Ti sem szeretnétek egy ügyetlen, teszetosza anyukáját a babának, ugye?
2009. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. NE hagyd sírni! Nekem egy barátom mondta, ugyanezt. Mondtam neki, hogy Te hogy éreznéd magad, ha kétségbe lennél esve és lesz.ná az az ember, akiben teljesen megbízol? Ő csak egy baba, nem azért sír, hogy bosszantson oka van rá. Ha olyan szerencsés vagy, hogy tudod, miért sír, akkor meg főleg!
2009. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágd kupán ! :)
2009. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hehehehe!!!

köszönöm a válaszokat!!!

2009. okt. 24. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!