Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a szúnyogok...

Eszo kérdése:

Mit csináltok a szúnyogok ellen a babaszobában?

Figyelt kérdés

én nem tudom hogyan,de 1-1 szunyog állandóan van a szobában, pedig van szunyogháló az ablakokon, vape be van dugva...de szegényemet így is megtaláljál,és reggelretiszta csípés a pofikája...

még szerencse,hogy nem vakarja..de úgy elcsúfítja életemet..

mit tehetnék még???


2013. júl. 29. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Máshol is van szúnyogháló,ahol nyitva van az ablak? Nálunk az elmúlt 2 napban nyitva maradt a fürdőablak,ami kicsi,nem túlzok,hogy fél órán keresztül írtottuk a szúnyogokat a párommal,vagy 50 dbot tuti lecsaptunk,2 perc alatt lepték el a fürdőt. A vicc,hogy az előszobában cigizik a párom,égeti a villanyt,egész éjjel tárva-nyitva minden és nincs egy darab sem.
2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bukóra, de ott meg le van huzva a redőny..már az egész plafonon kitrancsírozott dögök vannak...
2013. júl. 29. 13:59
 3/4 anonim válasza:
Egyszer nem tudtam aludni egy szúnyog miatt utána olvastam ,és írták hogy a szegfűszeg szagától elmennek , hát fogtam egy pár szemet elszórtam az ágyamnál és békén hagyott , ezt 2x is kipróbáltam ! :)
2013. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm..köszi az ötletet..kipróbálom
2013. júl. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!