Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mit lehet csinálni egy pici babával ilyen melegben?

2013. júl. 29. 21:21  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyire pici? Nálunk 11 hós baba van, nagy melegben nem megyünk sehová, délutánonként séta és medencézés a kertben.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. júl. 29. 21:24 Privát üzenet
attól is függ, ennyire pici

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. júl. 29. 21:24 Privát üzenet
Mi naponta sokszor fürdetjük a picurt és nem öltöztetem fel csak pelus van rajta és néha még az sem csak figyelni kell a pisit :). Néha csak áttörölgetem nem hideg de nem is meleg vizes ruhával.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. júl. 29. 21:26 Privát üzenet
Szia! Akkor megyünk ki, ha nagyon muszáj. Én is többször átmosom őt minden nap, és csak egy pelenka és egy bugyika van rajta. 11,5 hónapos kislány.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. júl. 29. 23:32 Privát üzenet
Szia! Többször lefürdettem tegnap is és levettem róla még a pelenkát is. Még szoktam langyos vízzel benedvesíteni pelenkát és azzal áttörölgetni, hogy kicsit könnyebben viselje szegénykém. 7 hónapos

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. júl. 30. 06:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet csinálni ilyen melegben napközben? Valami jo kis egyszerü programot mondjatok légyszi!
Ilyen melegben csak nekem nincs kedvem / erőm kimozdulni? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?
Mit lehet csinálni ilyen melegben? Unatkozom.
2-2,5-3 hónapos babával mit tudtok csinálni ilyen melegben?
Mit érdemes Csinálni ilyen melegben?
Mit lehet ilyen melegben csinálni strandoláson kívül?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!