Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni egy pici...

Mit lehet csinálni egy pici babával ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire pici? Nálunk 11 hós baba van, nagy melegben nem megyünk sehová, délutánonként séta és medencézés a kertben.
2013. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, ennyire pici
2013. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi naponta sokszor fürdetjük a picurt és nem öltöztetem fel csak pelus van rajta és néha még az sem csak figyelni kell a pisit :). Néha csak áttörölgetem nem hideg de nem is meleg vizes ruhával.
2013. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor megyünk ki, ha nagyon muszáj. Én is többször átmosom őt minden nap, és csak egy pelenka és egy bugyika van rajta. 11,5 hónapos kislány.
2013. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Többször lefürdettem tegnap is és levettem róla még a pelenkát is. Még szoktam langyos vízzel benedvesíteni pelenkát és azzal áttörölgetni, hogy kicsit könnyebben viselje szegénykém. 7 hónapos
2013. júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!