Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekkel lehet új kapcsola...

Kisgyerekkel lehet új kapcsolatot kezdeni? Nem ijeszti el a pasikat az, hogy a nőnek van már gyereke?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz a téma.
2013. júl. 29. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nővérem férje meghalt ott maradt 2 gyerekkel de szerencsére talált magának 1 barátot szerintem férfifüggő
2013. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez attól függ, hogy a férfi mennyire család centrikus. Valószínű, hogyha soha nem tervez gyereket, akkor menekülni fog, ha viszont szeretne családot és szereti a gyerekeket, akkor biztos, hogy nem ijeszti el egy gyerek.
2013. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nővérem alig 3 éves ikrekkel talált magának új társat, azóta összeházasodtak, és van közös gyerekük is.
2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első azért teljesen más, hogy van egy apa, akivel osztozkodni kell, igazodni kell mondjuk csak a láthatásba, vagy nincs jelen a gyerek életében.

Lehetni lehet, csak nem egyszerű. Talán egyedülálló apával könnyebb lenne.

2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 éves kislányommal nem rég maradtunk egyedül,egyenlőre nem tervezek új komyolykapcsolatot szerintem nem is az a nehéz,hogy találjak valakit hanem,hogy a kislányommmal eltudjam majd fogadtatni a helyzetet
2013. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is és a környezetemben is sokaknak. Van ahol közös gyerek is van, van ahol az új társ is elvált.
2013. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, h férfi függő, hogy tudja e szeretni más gyereket és elfogadni a helyzetet!

Barátnőm meg terhes volt, amikor külön ment a parjaval, es a kislány 6 hónapos volt, amikor megismerkedett a mostani parjaval, màr közös gyerekük is van!

2013. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesóm 5 hónapja jött össze egy nála 5 évvel idősebb, elvált, 1 gyerekes csajjal. Nagyon nagy a szerelem és a Kislánnyal is megtalálta a közös hangot. Annak ellenére, hogy esze ágában nem volt, hogy gyereke legyen a közeljövőben (25 éves), nagyon imádják egymást a kislánnyal, teljesen úgy kezeli, mintha a sajátja lenne. Szóval lehet új kapcsolatot kezdeni és nem, nem minden férfit riaszt el a gyerek (nyilván van olyan, akit igen)
2013. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyedül neveltem a fiamat 4hónapos kora óta. Az apuka lelépett. 7 éves volt a fiam mikor összejöttem a mostani pàrommal, aki 6 évvel fiatalabb nálam. A fiamat elfogadta, sajátjaként szereti. Ma már kamasz a fiam (13, 5éves), de nagyon jó kapcsolat van közöttük. Azóta született két közös fiunk, akik màr 5éves és 14hós. A párom csodàlatos apa. Ő 28 éves én 34.
2013. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyám a párjával kb 7-8éve vannak együtt.Anyunak akkor voltam én(bár apámmal éltem) és két öcsém is,akik most 16 és 19évesek és lett egy közös lányuk,aki 5éves már.Anyunak elötte is volt egy párja,neki se volt a gyerekekkel gondja,sőt neki is van egy kb velem egykorú fia.Sőt egyik öcsémet hozták a kapcsolatba anyunak,és született attól a férfitól a másik öcsém,a férfi meghalt és anyu neveli az öcsit azóta is,1évesen hozta a férfi anyuhoz.Nevelőanyám is 3éves koromtól nevelt engem,és apámmal lett közös gyerekük is,a harmadik öcsém,aki 11éves.Én nem kezdenék új kapcsolatot ha valaha szétmennénk párommal ,mert nem akarok másik apát a lányomnak soha.Legalábbis most igy gondolom.Tuti lenne férfi aki elfogadná,de ha kiderülne nem mükődik akkor menne,nem a gyerek sínylené meg.
2013. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!