Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az első a férjed/párod...

Ki az első a férjed/párod életében? Te vagy a gyereke?

Figyelt kérdés

Esetleg mondta már neked, hogy melyikőtök neki az első?

Tudom, a többség azt mondja majd, hogy egyformán szereti, de azért mégis...


2013. júl. 30. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Nem mondta a párom én meg nem kérdeztem még soha az 1 év alatt. Szerintem a kislányunk a fontosabb neki, ahogy nekem is :)! Gyerek legyen az első mindig.
2013. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, velem a férjem közölte, hogy ő sokkal jobban szereti a fiunkat mostmár mint engem! Mert őt a világon a legjobban szereti. Én ezért abszolut nem is haragszom mert tényleg mindketten őt szeretjük jobban. De egymás nélkül meg csak félemberek lennénk már.
2013. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen mindegy, én a társa vagyok , a baba az utódja.Nem ugyanaz.Nincs rangsor, más a hozzáállás,meg egyáltalán ki az a beteg, aki ezen túráztatja magát.
2013. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nagyon remélem a gyerek az első neki... jolnap ha felkell megkèrdezem...
2013. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én férjem elmondta hogy neki a fia az első. Szerintem ez teljesen természetes.
2013. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Horváthné24 válasza:
Ez nálunk is így van a férjemnél a kislányunk az első de ez így van rendjén. Mondjuk az nem nagyon tetszik neki hogy nálam is a lány az első
2013. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8as voltam,nem értem,válaszoltam a kérdésre normálisan,ahogy én gondolom ezért le kell pontozni?Pedig más is van így úgy látom. Pff..
2013. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!