Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémát jelent, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelent, hogy az első férfi vagyok az életében?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, barátnőm 18 éves. Másfél éve szexelünk. Én vagyok az első férfi az életében (testileg) és most persze járunk, jó a kapcsolat, szeretjük egymást, csak nem tudom mennyire vehetem komolynak a kapcsolatot így. Nem örülnék, ha idővel bejelentené, hogy megcsalt vagy csak simán más férfivel is kipróbálná. Nálam biztosan nem működne tovább a kapcsolat, hogy most tartsunk addig szünetet, amíg rájövök, hogy veled e volt e jobb a szex. Kérdésem tehát, hogy lányok, ha jó egy kapcsolat a kíváncsiság miatt elhagynátok a párotokat?

2012. dec. 5. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a kiváncsiság miatt nem ha szerelmes vagyok. De ha ez elmúlik (márpedig el fog) akkor előfordulhat.

Velünk ugyanez volt,én 16 voltam és szűz...22 éves koromig voltunk együtt.

Persze nem csak ez volt a szakításunk oka,de tény, hogy nagy szerepet játszott benne. :/

És azt még hozzáteszem, hogy erről hiába kérdezed őt...mikor még 1-2-3 éve voltunk együtt és mondták néhányan, hogy nem leszünk örökre együtt stb kiröhögtem őket mert tényleg mindennél jobban szerettem.

És most mégis ez történt.

22/N

2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki szerelmes nem fogja elhagyni a párját csak kíváncsiságból! Ha ezzel az okkal szakít veled akkor nem szeret.
2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mért gondolsz a rosszra, de ne tedd. Az olyan lány, aki csak úgy képes otthagyni a szerelmét meg is érdemli, hogy lemondjon, egy olyan értékes emberről, mint te! Élvezd a pillanatot és építsétek egymás jellemét.


Egy 22 nők nyelvén értő srác.

2012. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első. Én is így gondolom. Egy pár nő után nekem is be kellett ágyazzak, miután úgy gondolom, már nem akkora probléma, ha nem lesz több nőm. Ehhez mondjuk 6 nő kellett. Egy barátnőmmel én is azért szakítottam, mert kijelentettem, hogy még nem éltem ki magam. Jó döntés volt mindkettőnknek, mert azóta mással már családot tervez, én pedig nem vele terveztem ezt.

Szóval meg kéne értenem a helyzetet, de akkor miért pedálozzak egy komoly kapcsolatért, ha idővel én se tenném másként és szakítanék egy ismeretlen élményért?

2012. dec. 5. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért se vele beszélem ezt meg, mert nem tudna objektíven válaszolni.
2012. dec. 5. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez habitustól függ. Sok olyan házaspárt ismerek, ahol mindkettejüknek, vagy csak a nőnek a házastársa volt az első és egyetlen partnere, és nem is igénylik, hogy mással is legyenek. Ez a kapcsolat milyenségétől és a szexhez való viszonyuktól függ, de annyit mindenképp jelez, hogy önmagában az, hogy te voltál neki az első, nem jelenti azt, hogy el fog hagyni pusztán azért, hogy mással is kipróbálhassa.
2012. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!