Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislányunk születése...

Ha a kislányunk születése előtt sem vett el feleségül, ezután sem fog?

Figyelt kérdés
Járt így valaki?
2013. júl. 31. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nekünk van egy 1 éves fiunk!mielőtt megszületett én szerettem volna ha összeházasodunk mondtam is neki de azt mondta majd meglesz!de ha most mondaná hogy elvesz már nem mennék hozzá!!már egyáltalán nem akarom!és azt hiszem csak a gyerek miatt akartam de már nem mert sajnos sok minden történt!és sajnos már úgy érzem hogy nem szeretem annyira hogy hozzá menjek!!
2013. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogyha egy férfi házasodni szeretne, akkor megkéri a barátnője kezét. Ez ilyen egyszerű.


Amíg csak mondogatja hogy ő is akarja, de nem tesz semmit, addig nem akar elvenni.

2013. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

az én férjem olyan, h. mielőtt csak egy barátját felhívná , inkább alszik rá 2-3 hetet. így sztem örökké várhattam volna. már terhes voltam, mikor egy anyuka beparáztatott, h. a lánya az ő nevét kapta, mert rosszul intézték el az apaságit, ráadásul nem is akartam kilógni a nevemmel a családból, így bementem az önkormányzatra, és megbeszéltem az anyakönyvvezetővel a részleteket, majd felhívtam a férjem, h. két hét múlva feleségül vesz :)

ha téged ez bánt, neked kell felhozni a témát és lépni az ügyben! sok sikert!

2013. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén együtt élsz vele, mosol, főzöl,takarítasz, gyereket szülsz neki minek venne el, ha az nélkül is megvan mindene mégsem kell magát elköteleznie teljesen.
2013. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
Bár a 14-es válaszoló fogalmazhatott volna árnyaltabban is, de tul.képpen a lényeget jól eltalálta.
2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%

A lányunk 2 és fél éves volt, amikor én ˝megkértem a kezét˝ :D

Igaz egy kicsit viccesen hangzik, de a ő is igent mondott, és azt mondta, hogy ha majd össze jön a pénz, mert nem akar annyit, hogy összeadnak minket és kész, most már a lányuk 4 éves elvan, most jön a következő béby és még most sem vagyunk házasok

2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
bármi lehetséges. mi a párommal októberben lesz 8éve hogy együtt vagyunk de nem jegyzett el. idén lett meg az első babánk nagyon jól érezzük magunkat így. de van olyan ismerősöm aki szülés után 1,5évvel volt az esküvőjük. ezt nektek kell megbeszélni és eldönteni.
2013. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt a párodon kívül bárki meg fogja neked mondani.
2013. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%
sztem nincs annál gázabb, mint ha egy nő elveteti magát a pasival. ez annyira megalázó. gondolom volt már, hogy említetted neki, ha ő erre nem lép, nem akar elvenni. amúgy meg nálunk is ez van. korábban bántott a dolog, de mostmár nem érdekel egyáltalán. van egy közös gyerek, együtt élünk, neki ez csak egy papír.
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%

Ez meg hülyeség, hogy neki csak egy papír.

Ha neki csak egy papír lenne, a másiknak meg többet jelent akkor nyilván a semmiből könnyű engedni a másik fél boldogságáért.

2013. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!