Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislányunk születése...

Ha a kislányunk születése előtt sem vett el feleségül, ezután sem fog?

Figyelt kérdés
Járt így valaki?
2013. júl. 31. 14:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mi sem házasodtunk még össze,de amikor kiderült,hogy babát várunk,akkor megkérte a kezem.A lánykérős gyűrűt azóta is hordom.Ha minden jól megy jövő nyáron megtartjuk a lagzit is,a lányunk akkor lesz 1,5 éves.(most 6 hós)


Szerintem,ha komolyan gondolná veletek,akkor legalább a kezedet megkérte volna már!

2013. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam,akkor eljegyezve sem voltam, a kisfiunk volt 10 hónapos mikor megkérte a kezem.Előtte örültem volna nagyon,de mikor megkérte a kezem nem is számítottam rá :)Az esküvőnk tavaly augusztusban volt.Kisfiunk 2 éves volt akkor.
2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
10hós a lányunk,2éve vagyunk együtt és nem házasodtunk össze.És lehet nem is fogunk,mert hiába szeretném,ha lenne rá pár év múlva pénz,akkor is inkább hasznosabbra költeném (lakásfelújítás,elköltözés pl).Nem kell házasság a jól működő és biztonságos kapcsolathoz.Szeretnék házasodni,párom nem annyira,de elvenne ha lenne pénzünk rá majd,de nem tartjuk olyan fontosnak a dolgot.
2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%
8 èv utàn lettem vàrandòs, 5 hònapos terhesen vett felesègül ő akarta hogy ìgy legyen..Sztem nem fog màr, de ha minden rendben koztetek akkor mindegy nem?
2013. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám hogy a gyerek 2 éves koráig nem ép a legfelhőtlenebb a szülők kapcsolata.Boldogság a gyerek miatt de sok álmatlan éjszaka , kevés szex ...ez az általános. Ha amikor minden rendben volt nem jött el az ideje akkor pont ekkor nem fog. Utána bármi lehet.

De Te megbeszélhetnéd vele hogy szeretnéd, ha nincs rá keret legyen ceremónia ,ha lesz rá keret akkor később lehet a lagzi.

Mi 2 hét ismeretség után el jegyzetük egymást , fél év múlva összeházasodtunk ,és azóta van egy gyermekünk,működik .

2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!