Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köhög 4hónapos babám?

Miért köhög 4hónapos babám?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott oltást, 4hónapos. Este volt egy kis hőemelkedése, éjjel felébredt mert tele volt az orra, kiszivtam és ma semmi nem volt. Viszont száraz rövid köhögései vannak...olyan mintha sírni akarna, és csak akkor csinálja, amikor unatkozik. Se evés, se játék közben, ha le van foglalva nem jut eszébe. Olyan mintha kaparná a torkát vmi. Viszont aludt rendesen, nem volt gond az elalvással sem. Lehet allergia? Én az vagyok, mindenre ami most nyílik. Vagy száraz a levegő?
2013. júl. 31. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz de az is lehet, hogy foga bujik ki nemsokára és ilyenkor fogékonyabbak a betegségekre! Allergia is lehet de ahhoz túl nyomó többségben társul orrfolyas, voros szem, konnyezes, allergia tesztet csinaltathatsz de azt pici babaknal csak kórházi bennt tartózkodás mellett lehetséges! A manokam 4honapos volt amikor elkezdett kohogni de semmi mas, inhalalo készüléket kaptunk, napi 4x inhalaltunk hörgő tagitoval obstruktíve Bronchitis volt! Kohogest idézhet elő még penész is ha pl van a lakasban a legveszelyesebb ha ott van ahol alszik a gyerek! Jobulast es mmihamarabbi gyógyulást a picurnak
2013. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!