Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sír a kisbabám inkább...

Nem sír a kisbabám inkább csak nyöszörög. Mitől lehet? Jelenthet valami rosszat?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1hetes a kisfiam és aggódom mi lehet vele mert nem sír! Még éjszaka sem csak nyöszörög meg cuppog. Nem találkoztam még ilyen babával. Amikor megszületett felsírt és itthon pedig kb 2 szer sírt de azt is minimálisan. Most ennek örüljek vagy nem? Kicsit azért ilyesztő vagy csak én gondolom így?

2013. aug. 1. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit drasztikusnak tűnik, amit írok, de az első gondolatom az volt, hogy csípd meg. Ha felsír oké, örülj, hogy csendes babád van. Ha akkor is csak nyöszörög, nem árt beszélni a gyerekorvossal vagy védőnővel.
2013. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzCJudit ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, az én kisfiam is ilyen. Ő most 6 hetes és nem sír éjjel hanem nyögdécsel, nyekereg. Olyan mintha be kellene olajozni :)

Sajnos nála előjött a hasfájás úgyhogy bemutatta, hogy sírni is képes :)

2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,5éves a lányom, és oké nem egykézen, de jól össze tudom számolni, hogy hányszor sírt. Azt is inkább a tesó miatt. Vagy amikor tényeleg nagyon késett a cici, vagy kínozta a hasfájás. Elbrekegett csendesen magának, néha nyöszörgött.

Örülj neki.

A légvédelmi sziréna baba nem olyan jó dolog, elhiheted, tapasztalatból tudom, hogy nem a legjobb óránkét hallgatni.

2013. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!