Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaron mikor lehet kivinni...

Nyaron mikor lehet kivinni elosszor egy ujszulott kisbabat? Mennyi idore? Mit kell raadni? Aztan kesobb mennyi idosen mennyi idokre lehet kivinni es milyen ruhaban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor kiviheted. Na nem közösségbe meg bevásárlóközpontba, de udvarra, játszótérre igen. Az a szabály, hogy picikre egy réteggel több ruha kell, mimt amennyit te vennél. Ha te még a bőrt is levakarnád magadról, rá adj egy bodyt. Legyen nálad mindig egy kistakaró, ha hideg keze lába, takard be. Bár, amilyen meleg van, szwrintem nem fog kelleni.
2013. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly júliusban, igen nagy kánikulában született a fiam. 2 hetesen kezdtük el kivinni a levegőre: bodyban, sapiban és egy pelus volt ráterítve: árnyékba, szélcsendes helyre. Először 5 perc, majd 10 és így tovább. 1 hét múlva már 30-40 percet sétáltunk este fél 8-8 felé, amikor már nem volt olyan meleg a városban. Nincs erkélyünk, így csak ez volt az egyedlen mód a levegőztetésre. Este, amikor sétáltunk, body volt csak rajta és árnykos helyen toltuk.
2013. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly júliusi a kisfiam már 4 naposan kint aludt az erkélyen. Egy hetesen már voltunk kicsit sétálni, 2 hetesen pedig a védőnőnél is., mert menni kellett.
2013. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok: a leírtakhoz az is hozzátartozik, hogy bár nem volt semmi gondom a császárral, azért idő volt, mire normálisan tudtam sétálni és estére jól el is fáradtam......segítség nélkül.
2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hetes volt amikor először kivittem,április végén született,tehát májusban vittem ki,az előtt 2 napig ki vittem negyed majd fél órára aludni a teraszra,hogy szokja
2013. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármikor ki lehet vinni. (Igazából a téli babát is, csak a ködös, párás időt kell kerülni, és jól fel kell öltöztetni.)

Az enyém júliusi baba, és 1 hetesen már kivittem kendőben. Nagyon meleg volt, nem is adtam rá semmit, csak a kendő volt rajta plusz egy vékony sapka.

2013. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!