Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen szerettetek volna...

Hány évesen szerettetek volna először kisbabát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ertem a kerdést.

Már 21 évesen érettnek éreztem magam volt is komoly kapcsolatom hozzá épitkeztünk együtt gondoltuk a jövőt.

Aztán 24éves voltam mikor terhes lettem és szültem.

Egyáltalán nem bánom kimondhatatlanul szeretem a kisfiamat :)

2013. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

23.....


Már 26 vagyok, remélem 30 alatt sikerül még összehozni (idénre sikerült összehozni a lagzit, de elvesztettem a munkámat, úgyogy ezen múlik)

2013. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23évesen már anya lehettem volna csak sajnos elment!:( Nagyon szerettem volna azt a babát. Utána az akkori párommal szét is mentünk,majd csak 30évesen szültem egy másik férfinak aki a férjem.
2013. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
19 éves korom óta próbálkoztunk a férjemmel, akkor már szültem volna. 20 évesen jött össze, és most született meg 2 hete, de már töltöttem a 21 et.
2013. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan ilyen tájt szerettem volna babát,és sikerült is.Aug.ban leszek 24,a férjem e hónap 22.én lesz 27.



9 hetes kisfiú anyukája

2013. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fiatalon :) 25-éves koromig. Nos, sikerült. Most voltam 24éves februárban, a Kisfiam pedig most 8 hónapos :)
2013. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
20-22 évesen szerettem volna, mert az én anyum 39 volt, amikor én születtem és közte és apu között is 16 év van. Mit ne mondjak, néha borzalmas volt, hogy a nagyszüleimnek nézték őket. Egyke vagyok amúgy. Az akkori párom közölte, hogy ha gyerekkel merem magamhoz láncolni, úgy ott hagy a pi*ba, ahogy illik. 2 évre rá szét is mentünk, pedig 4 éve voltunk együtt, meg is fordult a fejünkben, hogy össze akarunk házasodni. Csak közbejött egy motorbaleset, meg egy csoporttársa az egyetemen, aki elcsavarta tőlem a fejét. Utána 3,5 évig nem volt barátom, nem is akartam. Végül összejöttem egy külföldi sráccal külföldön és két hónap múlva összeházasodtunk. Valahogy el se tudnék képzelni magamnak mást. Két évet vártunk a babára, végül 26 évesen szültem, most hét hónapos, azóta töltöttem a 27-et. Még zeretnénk két babát, remélem összejön 35 éves koromig! Bocsi, hogy hosszú voltam!
2013. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is 25 éves korom előtt szeretnék babát. :) Gratulálok a picikhez! :)
2013. júl. 6. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:

25 évesen vágytam először babára.

29 éves voltam amikor megszületett a kisfiam:)

2013. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
20-21 évesen szerettem volna az elsőt,a 21. szülinapom elött 2 hónappal megszületett a fiam. A másodikat 25 évesen szerettem volna,de szerintem kitolódik 26 éves koromra,mert a fiam kitesz 3-at is :)
2013. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!