Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak szerintetek olbe...

Csillagg virág kérdése:

Anyukak szerintetek olbe lehet kapatni egy 8 hetes kisbabat?

Figyelt kérdés
Marmint 8 hetes a kislanyom es amikor napkozben ebren van allandoan olbe kell tartani ha le akarnam tenni elkezd kenyesen sirni(kiabalni) ;) de nem faj semmije
2013. jún. 24. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Az elkényeztetés nem itt kezdődik. Szüksége van a közelségedre, az elmúlt háromnegyed évet benned töltötte, most meg elvárnád, hogy ellegyen az ágyában egyedül? Nem meglepő,hogy ha nincs is semmi problémája, akkor is veld akar lenni.
2013. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem!Gondolj bele mennyi inger éri mennyi mindennel meg kell ismerkedjen.Illatok fények,zajok stb.Eddig óvta az anyaméh.Azzal hogy megvigasztalod és biztonságérzetet adsz neki nem kapatod el.De a szokásokat te alakítod ki nála.Pl ha rázva sétálva altatod el akkor hozzászokik és mindig így lehet majd elaltatni.Mint egyfajta rituálé.Próbálj neki valami kedves dallamos forgót feltenni ,valami olyasmit ami leköti.Nálunk bevált.Amúgy most próbálgatja a határokat is.Mit mivel érhet el :))) Jó babázást!
2013. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jó ha folyton kézben van,tedd le tegyél elé játékot,tedd be hintába pihenőszékbe vidd magaddal amerre mész vagy babakocsiba de ne legyen folyton kézben,az nem jó neki se.
2013. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
8 HETES babát etetőszékbe, hintába tenni és elvárni, hogy játékkal játsszon? Nem gondolod, hogy ez nagyon korai lenne?
2013. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom hogy nem jo neki sem. De meg a babakocsiban sem marad
2013. jún. 24. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pihenőszék,nem etetőszék,és van babahinta,miért ne lehetne elé játékot tenni,nem fog még játszani de érdeklődik meg próbál felé nyúlni,egy ekkora baba is el tud nézelődni,én fiam ennyi idősen marha jól el volt,mindenhova vittem magammal pihenőszékben,nézelődött.
2013. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, félreértettelek.
2013. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk is pihenőszék, babahinta vált be, én nem venném mindig kézbe
2013. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet elkapatni. Megpróbálhatod lerakni, de ha sír, akkor vedd fel! Ha egész nap kézben lenne, akkor jó megoldás a kendő (nyáron karikás, az nem plusz 8 réteget jelent), szabadok a kezeid, tudod csinálni a dolgaid és ő is testközelben van. Ez az állapot maximum fél éves koráig tart. De addig is, amikor pihensz, leteszed magad mellé, mocorog, te simogatod, és lassan megszokja. Aztán ha már tudatosan megfog dolgokat, kúszik- mászik nagyon jól ellesz egyedül is
2013. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton kézben volt, amikor ébren volt, mert akkor nyugodott meg. A "fekvős" babakocsit se szerette, mert nem lát ki belőle. 2 és fél hónaposan kezdték el érdekelni a játékok, azóta nagyon jól el van magában is, sőt egyedül el is alszik. Most a babaülést teszem a babakocsi állványára, és húzom magam után a lakásban, ha már a játszószőnyeget megunta. De van bébihintánk is. Úh nekem az a tapasztalatom, hogy nem lehet elkapatni az ilyen pici babát. Egy idő után elmúlik ez. De úgy csináld, ahogy Te jónak érzed :)
2013. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!