Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a babám, rászoktatha...

7 hónapos a babám, rászoktathatom, hogy a bilibe kakiljon?

Figyelt kérdés
hogy kezdjek neki?figyeljem ki,hogy mikor szokott kakálni?
2013. aug. 2. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha a klasszikus szobatisztaságra gondolsz, az még nagyon, nagyon korai

(ha pedig az EC-re, az pedig késői, de igazából meg lehet próbálni)

2013. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Ja figyeld ki, aztán ha nem oda megy 2 évesen neki akkor majd jól szidd le, és ha 5 évesen bekakil akkor meg verd el, mert már 7 hósan szobatisztának kell lennie.


Gondolkodj már, 7 hós gyerek még ülni sem tud. Foggalma sincsen mi az hogy kaka, mi az hogy bili. nem tudom mit vársz el ettöl a gyerektöl, de 7 hósan még az ingert sem észleli hogy kakilnia kellene.


Egyszerüen felejtsd el ezt a butaságot és 20 hónap múlva kezdjél neki megint.

2013. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

7 hónaposan bilibe kakiljon??

Az enyém 16 hónapos de eszébe nincs még bilibe kakilni, meg pisilni. Nem is eröltetem neki.

A tiéd még nagyon pici ehhez...

2013. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
peersze..ragaszd rá a seggére a bilit, akkor biztos bele szarik..
2013. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Az enyém 8 hónapos, 7 hónapos kora óta tud ülni. Nyilván rá is ültetem a bilire, csak azt kéne kitalálni, hogy mit csináljak vele, hogy ott is maradjon.:D

Esetleg Kérdező van valami ötleted??? Ja, és naponta 4-5-ször kakil. Szerinted egész nap üljön a bilin? Vagy ráragasztom a popójára...

2013. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
18 hós fiam egyszer hozta a bilit és mutatta,hogy rá akar ülni és bele kakilt. 2 órával később a pelusba rakta a többit. 14 hónapos korában kapta a bilit és 1,5 hete próbálgatja. Egyszer sikerült,de szerintem véletlen volt. A meleg miatt nincs rajta pelus így vissza tartja a pisit is ameddig tudja,pedig ha kedve van akkor rá ül a bilire. De nem a bilibe pisil,hanem a sarokba pisil vagy megvárja amíg pelust kap. 7 hónapos korában eszem ágába nem lett volna a bilizésen gondolkodni,és most se erőltetem pedig 1,5 éves. Öcsém fél éves korában ült és bilizet,1 évesen szobatiszta volt az éjszakát kivéve,nálunk ezért erőltetik a biliztetést. Engem meg azért nem érdekel,mert a fiam nem az öcsém :) Még korai ez szerintem nektek
2013. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Ezen a kérdésen jót nevettem...
2013. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne! 8 hónaposan meg tanítsd meg neki az Anyám tyúkját!
2013. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem lesz könnyű, mert kicsit kêsőn kezded...

Baràtnőm nevelte EC alapelv szerint a babàjàt...kòrhâzbòl hazajőve többè nem volt pelus a babâjàn.èn nehezen hittem el de működik.

MINDEN baba èrzi az ingert ha elèggè ràhangolòdsz a babàra meglàtod mit szokott csinâlni előtte. Pl az enyém pisilès előtt félrefordìtja a fejèt ès mosolyog egyet....kaki előtt pedig morog.

Ezeket mindig csak akkor csinàlja, sajnos nem volt időm rà hogy csak ìgy neveljem, de a baràtnőm lànya 13 hònaposan kitotyogott a bilire...

Sok sikert hozzà...

2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!