Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak ez a három név maradt...

Csak ez a három név maradt fent a listán. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Zselyke (nálam ez a befutó)

Kincső (ez a páromnál)

Hanga


2013. aug. 3. 12:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kincső v. Hanga
2013. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Zselykét és Kincsőt sokat ismerek.

Hanga :)

2013. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Zselyke
2013. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A Hanga nagyon szép. A Kincső és a Zselyke rettenetesen ronda. Ha meg már a tömegneveknél tartunk, kb. 5 Zselyke született mostanában a tág ismerősi körömben.
2013. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A fiam csoportjában rengeteg Máté, Dávid és Bence van lányok közül Zsófi, Nóri, Jázmin, Emma. Én nem azt mondom, hogy ezek nem szép nevek, csak hogy az én környezetben ezekből sok van. Én egy kis faluban élek, ahol minden évfolyamon egy csoport és egy osztály van, és én azt szeretném, hogy ha a gyerekemet szólítják ne öten álljanak fel.
2013. aug. 4. 06:53
 26/27 A kérdező kommentje:
A nagyobbik fiam 5 éves, a kicsi 2.5. Ezek a nevek nekem már akkor tetszettek, amikor az elsőt vártam, akkor még mindenhol kevés volt belőlük.
2013. aug. 4. 06:55
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor Zselykét ne adj mert tucatnév..:)
2013. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!