Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk 1 babát szerintetek...

Szeretnénk 1 babát szerintetek jó öttlet 15 éves vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Te egy debil vagy öcsém!Biztos hogy megbuktál nyelvtanból!

Mit akarsz te 15 évesen a koktélvirsliddel??? Takony vagy még a sex-hez!Inkább figyelj oda a helyesírásodra! Idióta!

2013. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

hülyegyerek!

inkább TANULJÁÁÁÁL!

nem szeretném, ha az én és hozzám hasonlók adóforintjaiból kellene eltartani a porontyodat és a pereputtyodat!

2013. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Nagyon nem! Előbb járd ki az iskolát, legyen egy jól kereső munkahelyed és a gyereknek apja,akinek szintén van munkája.Mert ne csináld azt hogy még iskolapadban kéne ülnöd és otthon szoptatod a gyereked.Várj még vele max 12 évet.Annyi elég.

Ja és én 12 éves vagyok de feltudom fogni ép ésszel.És ha te 15 és nem tudsz rajta elgondolkodni...Nagyon tudlak sajnálni ;)

2013. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 maszatka87 válasza:

És íme ékes példája annak, hogy gyerekcsináláshoz nem kell ész.

De kérlek még ne! !!!! Túl fiatal vagy, tönkretennéd a párod, a magad, és a gyereked életét is. Egy ideig lehet számítani szülők, rokonok segítségére, de ha majd az sem lesz, akkor mi lesz? ?????

Jaaaaa, a környezetemben van olyan 17éves anyuka, akinek több mint egyéves a lánya, immunrendszere fejletlen, folyton beteg ...., hiszen mikor megfogant az anyuka immunrendszere sem volt még teljesen kifejlődve.

Szóval, ha komolyan kérdezted, akkor, komolyan mondom NE! Ha vicc volt, hát egészségedre!!

2013. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Némethné, Reiff Éva válasza:
Bármelyik játékboltba tetszés szerint vehetsz amilyent csak akarsz, te szörnyen ostoba!
2013. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
MIVAAN? 15 ÉVESEN?? no comment..
2013. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
hát de 15 éves vagyok az már ellég nagy idő. tudok én már gyereket csinálni
2013. aug. 12. 01:26
 28/28 anonim válasza:
De nem arról van szó hogy tudsz-e csinálni gyereket! Te hülye debil pics :@ Ilyen hülyét!15 éves vagy olvasd már el azt a jó tippekkel teli 3 oldalt! ;)
2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!