Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenleg van egy 21 hónapos...

Mofli211 kérdése:

Jelenleg van egy 21 hónapos kislányom, és kiderült h jön a kistesó márciusban. Szerintetek ez nem korai?

Figyelt kérdés
Elég érett kislány és nincs a családban gyerek nagyon egyedül van, és így mindig engem rángatott mindenhová. Gondoltuk hát legyen tesó. Valakinek vannak hasonló történetei? és kis korkülönbség a gyerkőcök között?
2013. aug. 3. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ez azért már nem lesz annyira kis korkülönbség a kis korkülönbség az 1-1,5 év. Mivele gyedül van gyerek igy végképp jó lesz. Ha Ti korainak gondoljátok akkor nem kellett volna próbálkozni. Semmi különös nincs benne átlag korkülönbség, sok családban van igy.
2013. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 3 év lesz közöttük, az azért nem olyan kevés.
2013. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi nagyon örültünk, hogy így alakult, csak kicsit félek még a gondolattól.De ő mindennap megsimizi anya hasát és mondja, hogy "tesó sejetlek"! Szóval érti és tudja, legalábbis úgy vesszük ki a szavaiból.
2013. aug. 3. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves volt a nagyobbik mikor kiderült hogy jön a kicsi.

Így köztük 21 hónap van neked már sokkal könnyebb lesz hiszen a te lányod 3 éves lesz mire a kicsi megszületik.

2013. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így pont jó! Gratulálok!
2013. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hónap van az első és második gyerek között, 21 hónap a 2. és 3. között.

3 év ideális.

off: ha azt írjuk, hogy korai, akkor elveteted???? :DDDD

2013. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk 22 hónap van köztök és lehet jön a 3. baba kicsi 15 hónapos és még élünk :)))
2013. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!