Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két részletben, vagy sem?

Két részletben, vagy sem?

Figyelt kérdés
A kisfiam (4 hónapos, tápszert eszik csak) általában bealszik a 11 órai etetés vagy a 2 órai etetés után, de mostanában, valószínűleg a meleg miatt ez nem mindig sikerül, hanem az történik, hogy az 5 órai etetéskor a szokásos 190 miliből megeszik 50-et kb., utána pedig beájul :), elalszik, nem tudom felébreszteni és befejeztetni vele a kaját. Azt szeretném kérdezni, hogy ha mással is történt ilyen, melyik megoldást választottátok? Ébredés után (ami mondjuk olyan 1-1,5 óra) odaadjátok neki a maradékot, vagy nem, hanem megvárjátok a következő evést? Nálunk este 8 körül van az utolsó evés, és attól tartok, hogy ha fél 7 körül odaadom neki a maradékot, akkor nagyon kitolódik az esti evés, felborul a kis napirendje.. Ha viszont nem adom neki oda, akkor meg az éjszaka lesz nyűgös.. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2013. aug. 4. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én annyit csinálnék neki a beájulás előtt, amennyit ált megeszik, ha 190 helyett csak 50-et, akkor annyit. Másfél óra múlva meg annyit, amennyit kell, tehát 190-et.

Mondjuk az enyém azt csinálta, h reggel alig evett már, uh azt kiváltottam, aztán ebédre nem kérte a tápit, azt is kiváltottam és most már az uzsi is szilárd étel, mert 210 helyett megiszik 120-at, ami ugye nem elég.

Talán beszéld meg dokival, h este tejpépet adnál a kicsinek, vagy elkezdhetnéd-e a hozzátáplálást.

2013. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt már kap a délelőtti 2 evés között...
2013. aug. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!