Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babákat büfiztetni?

Meddig kell a babákat büfiztetni?

Figyelt kérdés
mármint mennyi idős korukig?
2013. aug. 4. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem tud magától ülni.


De én pl. még mindig este a tejpép után mindig megvárom, hogy büfögjön egyet a lányom, csak utána fektetem le, szerencsére max. fél perc és már jön is ki neki :)

8 hónapos.

2013. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösziii. Mondjuk én szeretem büfiztetni, mert amugy nem bújós, és olyankor bújunk össze legalább :) Csak reggelente félálomban még nem igazán esik jól a 9kilós babucimat emelgetni :D
2013. aug. 4. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, de még mindig büfiztetem. Esti tápszer után még órákkal később is képes büfizni. Kicsi korától nehezen büfizik.
2013. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tápszer után még én is büfiztettem 8-9 hónaposan is. Hiába tudott már ülni, már félig aludt mire befejezte a kaját, inkább felvettem, büfizett, legalább el is aludt rajtam, és mehetett a kiságyba. Szilárd étel után soha, az "jött magától" miután megitta a vizet az étel után.
2013. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!