Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt jöttetek rá...

Mennyi idő alatt jöttetek rá hogy mikor miért sír a babátok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 12:22
 1/8 anonim válasza:

Nővéremnek van egy egyéves kisbabája.

Azt mondta tesóm,hogy 2 hónapos kora körül már észrevette hogy ha éhes, ha álmos, ha pelust kell cserélni, mindig máshogy sírt.

2013. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2. baba, már 2-3 hetes korában tudtuk, hogy mit szeretne. Ha figyelgeti az ember, hogy milyen helyzetben sír, milyen arckifejezése és mozdulatai vannak hozzá akkor hamar fel lehet ismerni.
2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok variáció nincs, vagy éhes, vagy szomjas, vagy kakás-pisis, vagy fáj a hasa, esetleg unatkozik. Nagyon hamar rá lehet jönni, hogy mikor mi a gond. Máshogy sír. Pl ha nagyon éhes volt, akkor visított, mint akit ölnek. Kaka miatt soha nem "szólt". Az unatkozás viszont hamar felismerhető. Szerintem pár hét alatt tudni fogod.
2013. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kaki-pisi miatt nekem sem szólt soha, elvolt benne vígan :D

Ha éhes volt, orditott mint akit nyúznak, ha fájt valamije, szintén nagyon orditott.

Ha unatkozott akkor inkább csak nyűglődött, azt nem neveném sirásnak.

Nekem 6hónapos a kisbabám, de bevallom, adódik olyan helyzet is, amikor fingom nincs, hogy miért sir. Hát ez van...

2013. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-5 hónapos korára tisztázódott bennem. Ha éhes volt eleinte úgy sírt, mintha köhécselne, aztán ez szép lassan bedurrant vígasztalhatatlan üvöltésbe. Ha fáj valamije, az kétféle sírás: pl ha foga fáj, sikítva sír, ha beütötte vmijét, akkor először az is ilyen kaffogós, míg ke nem fogy a levegő a tüdejéből, aztán nagy levegő és egy óriásit üvölt. Pisi-kaki nem zavarja. Ha unatkozik, akkor kiabál és csak ha sokáig nem válaszolok, akkor átmegy hisztibe. Ha én kellek neki, akkor nyafi ment eleinte, most már párosul hozzá a mamamama. Ha megijed, vagy fél, olyan mint egy kismajom, uuu höö uuuu höö, aztán hüppögés és sírás, kb olyan, mint mikor lecsendesedik a beütöttem-fájdalom sírás.

8 hónapos amúgy

2013. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb 5-6 hetesen már letisztázódott
2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a Dunstan bébinyelvre, meg fogsz lepődni, mert tényleg működik, de csak kb. három hónapos korig.
2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom, de néha még most sem tudom miért sír.
2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!