Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Február elején fog születni...

Február elején fog születni kisbabám, és nem tudom, hogy milyen overált vegyek neki? Zsák végűt vagy láb végűt, vízállót, vagy milyet? Gondolom nem sokáig fogja hordani, mekkora méret lehet ideális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmiképp ne 56-ost vegyél, overálnál nem baj, ha kicsit nagy, főleg, amíg csak fekszik a baba benne.


Mi olyat vettünk, ami zsákká alakítható, de lábassá is lehet cipzározni, tavaly zsáknak hordta, most rendesen, szeptemberi a kislányom, mi 74-est vettünk, és még most 1 évesen is jó rá :) Tavaly meg legalább nem kellett kesztyű rá, mert nem ért ki a keze, jókat aludt benne.


13 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor vehetek nyugodtan 68-ast!
2009. okt. 25. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem márciusban született a babám. Nekünk zsákos volt.

Szerintem ezek úgy vannak méretezve, hogy 0-3 hóig, de ha nem akkor a 62-es jó kb, de ha már most elég nagy a baba, vehetsz 68-ast is.

Ha a kórházból autóval hozzátok haza, hordozóval akkor nem kell a vízálló (ha az drágább).

Igazából szerintem nem fogjátok túl sokat hordani, hiszen amikor már levegőztetni kiviheted akkor már jobb idő lesz, remélhetőleg.

2009. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, amit 0-3 hónaposig méreteznek.

Én zsákosat vennék, bundazsákot.

Így néz ki, de máshol olcsóbban megkapod:

[link]


Pl teszveszen ez sokkal olcsóbb:

[link]


A zsákosból aránylag kevés található, most szétnéztem neked, inkább kezeslábasos van, akkor arra ügyelj, h legyen hozzá kiscipő:


[link]


62-68-asokat nézd sztem, nekünk volt 56-os overallunk, augusztusban született, sosem volt jó ránk. Rátok sem lenne jó kora tavasszal, pedig neki még szüksége lesz rá.


Ne csak egyet vegyél, egyébként, legalább 2, vagy 3 legyen, mert ezek a picik még könnyen lebukják, vagy kifolyik a pisi.


Még egy tanács, ha elfogadod, ha majd 2 részes overallt veszel, mindig kantáros legyen a nadrág része. Ez majd csak jövőre lesz aktuális:)

2009. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az első gyereknél olyan kabátunk volt aminek az aljára zsákot lehetett pattenttal rögzíteni( 2-féle hosszban ráadásul), amikor már megnőtt, levettük a zsákot így 2 télen is remekül állt neki a kabátkája.


Hogy ilyet lehet-e manapság kapni, azt nem tudom.

Ennek már 10 éve.

2009. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 62-eset vennék. A nagyobba biztos,h elveszne. És mindenképpen zsákot,mert örülsz ha beleteszed,a kezét belehúzod,nem hogy még a lábával is szenvedni. De ez magán vélemény.
2009. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!