Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az ideális méret? mit...

Mi az ideális méret? mit fogunk látni? apa elérzékenyül?

Figyelt kérdés
csak szeretném majad tudni hogy mi az ideális méret kb 5 hetesen.nektek mekkora volt?és ettöl is elállt a lélegzetetek?szoval valamit már lehet látni.?jön velem apája és szeretném ha emlékezetes lenne számára.irjatok...és hogy örök emlék maradjon neki..meg hogy azt mondhassa hogy láttam:D
2008. ápr. 17. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos 5 hetesen még nem valószínű, hogy láttok valamit. BÁr mi annyira vágytunk rá (5+4nap), egy ici-pici pötty volt, persze az csak a petezsák! :)

De két hét múlva már hallani is fogjátok a szivecskéjét! Gratula a babóhoz!

2008. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vok: szóval annyira vártuk már őt, hogy az a pöttyöcske is oltári nagy boldogság volt! :)
2008. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az en lelegzetem 5 hetesen bizony nem allt el, inkabb meresztettem a szemem a monitorra, a doki meg bizonygatta, h de ott a petezsak, latja? :D

7 hetesen szivhangot kerestunk, egy dobogo pacat lattunk.

Aztan 12 hetesen vegre ki lehetett venni, h van feje, laba, keze :)

2008. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 7 hetesen voltam először dokinál. Hüvelyi uh-t csinált. Még csak egy kis pont látszódott, de szívhang már volt és az nagyon nagy élmény volt, amikor meghallottam! Aztán a 13. heti uh-n már szépen lehetett látni a fejét, testét, kezeit, lábait. Az szintén nagy élmény volt, az előző kis pontocskához képest.

A férjem sajnos csak a 19. hetin volt bent velem, előtte csak a fotókat látta otthon.

Gratulálok neked!

27 hetes kismami

2008. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10hetesen láttam, és szinte egy igazi baba volt :D

kezek, lábak :D

nagy élmény.

sok boldogságot

2008. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam előszőr UH-n. Akkor még csak 2 petezsák volt, az egyikben pedig egy szikhólyag. Akkor apa lemaradt róla, elkésett. :) Majd 7. héten a következőn, akkor már volt 2 szívhangunk is!:) én sírtam, apán meg láttam,hogy neki is nehezére esik nem sírni...miután megtudta, hogy ikrek, kint bevallotta titkon reménykedett benne, hogy azok lesznek...Nagyon meghatódtam ettől a kijelentésétől! Azóta minden UHra elkisér és kigúvadt szemmel nézi a kicsiket a pocimban! Szóval ha teheted vid el az összes UH-ra amire csak menni fogsz, mert neki pont ugyanakkora élmény lesz, mint Neked! Boldogságos babavárást!!!!13 hetes ikerterhes kismami
2008. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 hét 3 naposan volt az első uh, 2 mm volt a pötty,amiből majd a baba lesz. Már lüktetett, de még nem szívhang volt. Annyiban biztos megható, hogy bebizonyosodik, hogy van ott valami, és tudatosul, hogy baba lesz:-) A maga nevében ez is szép:-)

Nekem a 18 hetes kép lett anynira jó, hogy apa azóta is azt nézegeti, akkor már nagyon szép arcocskája van:-)

a 12 hetin meg meglepő, hogy már mozog, és ezt látni is:-)

2008. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hét 6 naposan voltam UH-on, 16 mm-es petezsák volt látható, ami számomra egy fekete folt volt, szóval ne várd, hogy nagyon elérzékenyül a párod. A köv. UH a 10. héten volt, na ott már párom majdnem elsírta magát, mert teljesen kivehető volt a magzat. Az elsőnél ő amúgy is kint várt, mert nem tudtam, hogy hasi vagy hüvelyi UH lesz, csak az én magándokim nagyon jó berendezéssel dolgozik, ezért már hasi UH-on is látszódott minden.
2008. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!