Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre vagyok kiirva....

Szeptemberre vagyok kiirva. Most vásárolunk be a párommal. Kell-e kiscipőt venni, és ha igen mekkora az ideális méret egy téli babának?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szia nekünk januárban született meg a második kislányunk de nem vettünk neki kiscipőt mert egy vastagabb kiszokni is ellátja ugyanazt a feladtot mint egy drága kiscipő
2008. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZIA! SZERINTEM TOTÁL FELESLEGES. ELMÉLETILEG ÚGYIS BUNDAZSÁKBAN, OVERALLBAN VISZED KI(A KICSI OVERÁLOKON VAN CIPŐCSKE)CSAK JÓ MELEG ZOKNIT, HARISNYÁT VEGYÉL. A CIPŐ ÚGYIS CSAK DÍSZ LENNE A LÁBÁN. NEKEM 3 GYEREKEM VAN. A KICSIK-IKREK-MOST 15 HÓNAPOSAK. RENGETEG FELESLEGES CUCCOT VETTEM NEKIK MERT ÉSZ NÉLKÜL VÁSÁROLTUNK. NE ESS EBBE A HIBÁBA MERT MOST SAJNÁLOM FILLÉREKÉRT TOVÁBBADNI.SZIA

KRISZTI

2008. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor a zokni nekünk is megteszi
2008. júl. 27. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeptemberben szülök, és nem vettem cipőt, inkább olyan rugikat szereztem be aminek van lába és zoknit vettem. Jó készülődést!
2008. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!