Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kellene mar ataludnia...

Mikor kellene mar ataludnia az ejszakat egy csecsemonek?

Figyelt kérdés
Kislanyom par nap mulva 1 honapos, de meg mindig 3 orankent eszik ejjel is. Viszont a nappalokat szepen atalussza. Mikor "kene" mar azert ritkabban ciciznie ejjel? En mar ugy gondolom, hogy azert jo nem egesz ejjel de azert -1 cici mar egeszseges lenne nem? Kinek mi a tapasztalata?
2013. aug. 5. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát nem..ő még csak 4 hetes! 1 hónapja még a pocakodban volt.

ez természetes ebben a korban a babák 3-4 óránként éhesek,pláne ha anyatejes,de van igény szerinti szopatás amikor akkor teszed mellre mikor igényli,akár szoptatás után fél órával is lehet,attól függ mennyit evett.

de azért legtöbb baba kibírja legalább 2 óra hosszát

az én kisfiam is 3 óránként evett éjjel is ebben a korában ez természetes,neki ez a dolga,neki még nem állt be a ritmusa

sok baba akár 1 éves koráig is ébred éjjel,függetlenül az éhségtől.

az enyém átaludta 3 hónapos kora után most újra ébred mert fogzik,8 hónapos múlt..


szóval az alvásról le kell mondanod egy időre.

ha éhes,etesd meg .

minden jót.

2013. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem két fiam van mindkettő kb. 13-14 hónaposan aludta át az éjszakát.

Van olyan ismerősöm akinek a gyereke 2 éves kora után, volt aki már 9 hónaposan átaludta.

Gyerekenként változó!

2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom most töltötte a 2 évet, 2-3 hónapja alussza át az éjszakát. 7 hónapos koráig szoptattam éjszaka is, onnantól kb 18 hónapos koráig tápszert és tejitalt kapott éjszaka, mert kérte. Majd már az sem kellett neki, de még mindig ébredt, vizet ivott. Mostanában már nem ébred éjszaka.
2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem két fiam van mindkettő kb. 13-14 hónaposan aludta át az éjszakát.

Van olyan ismerősöm akinek a gyereke 2 éves kora után, volt aki már 9 hónaposan átaludta.

Gyerekenként változó!

2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg gyerekenként változó, de átlag 1-1.5-2 éves korukban kezdik átaludni az éjszakát, szóval 1 hónaposan még nagyon pici, teljesen normális, hogy éjszaka is éhes!
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
igaza van az elsőnek. ő még ezt igényli. én ismerek olyan babát aki 1,5évessen is fel kell igaz akkor már csak azért mert szomjas. ha éhes akkor meg kell etetni. örülj annak hogy tudod szoptatni vannak olyan anyukák akik nem élhetik át ezt az örömöt és a tápszer ellenére is fel kelnek éjjel enni. de ismerek olyan babát is aki 3hónapos kortól átalussza az éjszakát.
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ne viccelj már,még csak 1 hónapos!Az enyém akkor még 6-7x ébredt cicizni.

Most 7 hós és még mindig 2-3x cicizik éjszaka.

2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nyilvan nem onzosegbol akarom hogy atalussza az ejszakat. Csak kivancsi voltam kinek mi a tapasztalata.
2013. aug. 5. 21:50
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Ma divat éjjel is etetni a babákat! Nézzetek utána az orvosok véleményének, hogy így a baba nem tunul meg különbséget tenni a nappal és az éjszaka között. Pedig a szervezetének ez lenne a jó.

Én már 2 hónapos korukra leszoktattam őket az éjszakai evésről,és utána átaludták már az éjszakákat. (Hacsak nem voltak betegek)

Nem lettek sem depressziósak, szépen fejlődtek és nem hiányzott nekik az éjszakai evés.

2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Kislányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, most 15 hónapos és talán 3-4 alkalom volt, amikor valamiért felébredt éjjel, de akkor is visszaaludt. Viszont ő tápszeres. Kislányom nagyon korán kezdte, azért nem ez az átlag. Nagyon mázlista vagyok. Amennyire én olvastam 3 hónapos kor az átlag. Aztán előfordulnak "visszaesések", fogzáskor, mozgásfejlődéskor ilyenek.
2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!