Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 honapos kisfiam haja...

A 6 honapos kisfiam haja murokvörös, sőt szinte narancssárga. Szerintetek változhat. Hasonló eset?

Figyelt kérdés

#vörös #hajszín #vörös hajú kisbaba #vörös haju fiu #vörös hajszin
2013. aug. 5. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert akarod h változzon? Szerintem ez olyan különleges, biztos így is szép!
2013. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változhat, de szerintem is különleges így.

Ha megnyugtat, a leghelyesebb pasi, akit életemben láttam, vörös hajú volt markáns arcvonásokkal ugyan, de a lányok mindig a haját emelték ki, mikor áradoztak róla :)

2013. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, én sem értem, miért szeretnéd, hogy változzon. Én bármit megtennék, hogy a kislányom haja vörös legyen, mert az apukája vörös, de eddig úgy tűnik, az én génvonalam erősebb volt.
2013. aug. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megyünk az utcán, és szembejön egy vörös hajú pasi, a férjem mindig szól, ha esetleg nem venném észre, mert tudja: elgyengül a térdem egy vörös hajú pasi láttán. :) Egyébként 2 férfit ismerek vörös hajjal, és egyikük jóképűbb, mint a másik.
2013. aug. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3-4 éves koromig volt ilyen hajam,anyám mai napig őrizget pár tincset.

De aztán kiszőkült,majd picit barnább lett,most már vagy 10 éve ugyanolyan szőkésbarna.

2013. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel egyáltalán nincs és nem is volt vöröshaju a családban, a férjem haja szőkésbarna, az enyem sötét barna, meglepödtünk, erre egyáltalán nem számitottunk. Kisbabaként nagyon,de nagyon aranyos a narancssárga hajaval :) de félek, hogy majd sokat fogják cikizni emiatt a suliban...és nekem (eddig) soha nem tetszettek a vörös haju pasik. De nagyon megnyugtató, hogy elég sokan vannak akiknek bejön ez a hajszin. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 6. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én sötétbarna hajú vagyok férjem egy fokkal világosabb barna hajú barna és zöld szemünk van - és tejfelszőke nagy hajjal született a babánk. Hát... én sem akartam elhinni, hogy ő a mienk, pedig tényleg. Elmondhatom, hogy akárhova megyünk vele- egy igazi különlegességnek számít, mindeki oda vissza van a hajától, és úgy ránézésre az egész gyerektől. A haja nagyon dús és a szőkétől sokkal világosabb (igazi tejfelfehér) szemöldöke és szempillái is egészen világos színűek, a szeme ragyogó kék, a bőre mint Hófehérkéé.... :)) MÁsfél éves mult és semmit sem sötétedett a haja. De iszonyú erős és sűrű a haja, 4x volt már vágva neki, mert a szemébe logott már, és jövö héten viszem újra mert megint nagyon nagy már neki, nagyon gyorsan nő.

Szerintem a Ti kicsitek is egy ugyanilyen kis különlegesség!! :)))

ÉN már hozzászoktam ehhez a fehéres színvilághoz- de sokszor még mindig meglepődve figyelgetem őt, hogy hogy tudott ilyen géneket összeszedni magának!

2013. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már azt akard, hogy változzon!

Én örülnék, ha az unokám haja, másfél éves, így maradna.

Így született, igazi különlegesség. Ismerek néhány embert vörös hajjal, de mindegyik szimpatikus majdnem idegenként.

Inkább különlegesnek, érdekesnek tartom ezt a hajszínt, mint cikinek. Ritka ember!

2013. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!