Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet olyan nevet adni...

Hogy lehet olyan nevet adni m. o. -n egy gyereknek, hogy Medox?

Figyelt kérdés
Hogy engedték,hogy ezt anyakönyveztesse?
2013. júl. 17. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell engedélyeztetni, benne van az adható nevek listájában, most néztem meg
2013. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy,ahogy lehet Pimpinella,Gesztenye vagy Britni.

Semmivel sem rosszabb a Medox.

2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Lánynevek közül engedélyezték többek között a Szüvellőt, a Kendicét, a Febróniát, a Delfinát és a Dzsindzsert. A fiúkat pedig hívhatják már Acélnak, Atlasznak, Rikárdónak, Hannibálnak vagy két keresztnév esetén akár Csák Norisznak is."
2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
áááázti hát ezen a csák noriszon szakadok :D:D:D
2013. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy engedélyezték! De hogy vannak olyan emberek is, akik választják is ezt a nevet a gyermeküknek! (egyéb külföldii társaival együtt pl: Sanel, Dzúlió, Dzsindzser)
2013. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kései Sirató ***** válasza:
15%

Nincs ebben semmi különös.

Elég sok furcsa név adható egyébként.

Szerintem sokkal jobb egy ritka név, mint a Balázs, vagy az Eszter, minden 2. fiú Balázs és Ádám, minden 2. lány Eszter, vagy Anna, szóval a csapból is ezek folynak, sokkal kevésbé eredeti választás egy gyakori név. A Medox-ot ráadásul külföldön is jobban megértik, mint pl. a Gyula nevet.

2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg szomorú, hogy lassan már betűzni kell a gyerekek nevét, ha az ember először meghallja, és hacsak nem "Tóth" a vezetékneve, arra sem lehet rájönni, milyen származású a gyerek, hangzás alapján akármi lehet. Számomra sokkal szimpatikusabb egy hagyományos magyar név, mint egy Medox, Dzsindzser, stb. Mindenkinek más az ízlése, tudom, de mégis csak Magyarországon élünk, nem? Nehogy már a Balázsok és Annák jöjjenek zavarba!
2013. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Hát bocsi,de ha vagy Anna vagy Szüvellő,akkor inkább Anna. Pedig tényleg uncsi :)

Ja és van olyan név is,hogy Küllikki,azt tudtátok? :D

2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Vannak ennél furábbak is, ne akadj fenn rajta, te majd nem adod a gyerekednek.
2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
nálam az Orália -női és a Jukundusz -férfi név viszi a pálmát. A Medox nem is rossz, csak magyar vezetéknévhez nem tudom elképzelni. ráadásul sztem x-el nem anyakönyveznék, csak ksz -el. bár az Alexandra. ..
2013. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!