Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 (korrigáltan 9)...

Kisfiam 10 (korrigáltan 9) hónapos. Gyönyörűen mászik, felkapaszkodik, feláll, a bútorok mentén lépeget. Arcra puszit ad. Ma próbáltam pici falatokkal kínálni és láttam, hogy nem nagyon tudja felcsippenteni. Nincs kialakult csippentő fogása. Ez baj?

Figyelt kérdés
Egyébként, mond már baba szavakat,1-2 alkalommal már tapsizott és pápázott, de ezeket sem nagyon csinálja.Nagyon aggódok, hogy nincs-e elmaradva valamiben. Ha valakinek van konkrét tapasztalata vagy gyógypedagógus, akkor kérem, válaszoljon! Nagyon köszönöm, szép napot!

2013. aug. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
MKost dicsekedni akarsz, vagy tényleg problémázol?
2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hadd gyakorolja innentől. Magától hogy tudná?
2013. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerek másképp fejlődik,lehet neki a finom mozgások lassabban fejlődnek,majd kialakul.
2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugyan ezeket csinálja. Ő is 10 hónapos. Ő is még csak próbálgatja a csippentést. Szerintem jól állnak, nem baj. :)
2013. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem dicsekedek,hanem aggódok,mert a csippentő fogás 8hónapos korban alakul ki és Picúr már 10hós. Kupakot felvesz csippentővel,mazsolát nem.Lehet,túl picivel próbálkozunk.Gyakorolni fogjuk.
2013. aug. 7. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
ha meg csak most kezdtel kis falatokat adni akkor meg gyakorolnia kell azert nem megy meg.En mar 7-8 honaposan adtam neki kis falatkakat,most lett par napja 9 honapos es mar siman felcsippenti a ket kis ujjaval, eleinte meg neki sem ment most meg mar siman.Gyakorlas kerdese szerintem.
2013. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!