Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötnétek le a 10 hónapos...

Mivel kötnétek le a 10 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Már tud állni és mászni. Menni ugyan még nem, de majd megtanul. Mivel most ez érdekli a legjobban, mit tudtok vele csinálni, hogy kicsit a játékokkal is játszon?
2013. aug. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én annó semmivel nem tudtam ebben az időszakban lekötni, max. 5-10 percre a nyomkodós zenélősök jöttek be, vagy ha odaadam neki a láncos-fülbevalós dobozomat, azt nézegettünk, ja, meg pakolt..szekrényből ki, vissza, egyikből a másikba, én meg keresgélhettem a cuccaimat:-DD


Viszont volt egy kismotorja, aminek hátul volt egy kapaszkodója, és azzal jött ment a lakásban, toligálta.

Ja, meg tudom, kipakoltuk az ágy alját, és átmászott alatta, az nagyon tetszett neki, egyik oldalra tettem egy maci, meg a másikra egy másikat, és kúszott-mászott egyik oldalról a másikra, meg begurítottam labdát, és azzal szórakozott az ágy alatt..

2013. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiamnak a vastaglapú állatos könyvek jöttek be, és ez azóta is favorit. Rámutatott ujjal egy-egy állatra, és kérdezte hogy: Á? Én pedig mondtam az állat nevét. Mostanra (13 hónapos) sok ilyen könyvet kapott, olyat is amiben játékok, tárgyak vannak, és rengeteg állatot, tárgyat meg tud bennük mutatni. Kicsit megrágja, de akkor rá kell szólni.
2013. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam nem egészen ilyen érdeklődő mint a második válaszolóé. Ő nem "kérdezget". Nem is nagyon csinálja azt amit mi. Más kisgyereknél láttam,hogy utánozza a szülőket. Nálunk ez nem jött még el. Nagyon nehéz lekötnöm őt. 1 helyben abszolút nem marad el. Mindig menne valamerre. Lassan én nem bírom már szusszal. Amint leülök, már ugorhatok is fel hozzá.
2013. aug. 7. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Felfedez a lakásban. Tudom a csattogásból hogy hol jár, a hangokból, hogy mit csinál - ha csend van, gyanús és megnézem mit csinál. A járókába már be tud mászni és néha megteszi, játszik ha magányra vágyik. Kb. 4-5 percenként visszatér hozzám, megnézni én mit csinálok, de hangkontaktusban vagyunk. Lehetetlen egy helyben ültetni, ebben a korban van.
2013. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!