Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, ha a babám már...

Mit tehetnék, ha a babám már nem fogadja el sem a cicit, sem a tápszert?

Figyelt kérdés
10 hónapos,szépen fejlődik,hízik és nyúlik is,meg is dicsért az orvos. A probléma pár napja kezdődött,előtte épp ellenkezőleg volt,éjszaka 4-5x kelt és cicit akart,plusz ugye reggel-este szépen evett. De néhány napja egyáltalán nem kel éjszaka szopizni,pedig nem próbáltam leszoktatni róla. Persze,ennek örülök,hogy elhagyta az éjszakai evést,de reggel sem hajlandó szopizni. Ha be akarom tenni a szájába,akkor eltol,vagy megcsíp/csap. Egyedül este fogadja el,de akkor sem szopizik,csak éppenhogy hozzáérinti a száját,ha mélyebbre akarom tolni,akkor ismételten csak ellök magától. Sajnos ilyenkor sem eszik,csak az esti elalvás nem megy máshogy (gondolom). Próbáltam tápszert is adni neki,de fintorogva tolja el...
2013. aug. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mit eszik a babád?hozzátáplálásban?
2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég sok mindent,szinte mindent,kivéve tejet és tojásfehérjét. Pl.tészták,húsok,zöldségek - ezt ebédre

gyümölcsök,joghurt,túró - uzsira

tejpépek,kis katonák vajjal,sonkával,sajttal kombinálva - ezt most ugye reggelire és vacsorára,

2013. aug. 7. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg ő leválasztotta magát...nem igazán tudsz mit tenni,szerintem ne is erőltesd...szépen eszik már ételt,ez van :)
2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első kisfiammal volt ez, csak 11 hónaposan. Szépen lassan elválasztotta magát, tápszert többet is próbáltunl, nem kérte. A doki azt mondta h elég a tejpép+ napi 1 tejtermék. A tehéntejjel kivártam au 1 éves kort.
2013. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!