Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. A babám nem akar...

S. O. S. A babám nem akar tápszert enni?! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 hónapos,és sajnos estére már alig van tejem,ezért pótlást kap(na) az orvos javaslatára.Igen ám,de sem a BEBA-t,sem a Milumil-t nem fogadja el.Kiköpi,le se nyeli,öklendezik tőle,fintorog.Mivel próbálkozzak??

Első baba!Minden választ köszönök!


2013. ápr. 18. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit +. Az banán ízű az én rossz evő lányom csak azt ette. De a cumi se mindegy az egyik gyerekem cak AVENT-ből volt hajlandó inni a másik csak Mammosból
2013. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet, mi végigpróbáltunk minden létező tápszert (a kevésbé nevesebbeket is). Végül a DM-es Babylove Bio az egyetlen amit megiszik. Csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáljátok végig, amit csak találtok, hátha elfogadja valamelyiket.
2013. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Aventos cumiból ettek a gyerekeim. Humana-t megették, a simát is, de szerették a Milupát is. Milupa 1e-t.
2013. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha annyira nem akarja, akkor valószínűleg nincs rá szüksége, csak rosszat tenne neki. Ha úgy érzed kevés a tejed tedd mellre gyakrabban. Az normális, hogy este kevesebbnek tűnik a tej, mert az esti általában sűrűbb.
2013. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

MAM-os cumija van,abból issza a teát is,az nem lehet gond.

Akkor kipróbálom a többi tápszert is,hátha vmelyk beválik.

Gyakran van cicin,másfél óránként eszik.

Éjszaka van ,hogy óránként ébred enni. :(

Úgy elkeseredtem!

2013. ápr. 18. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gyakran eszik akkor valószínűleg növekedési ugrása van. Ez teljesen normális, nem azt jelenti, hogy valami baj van.
2013. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet növekedési ugrás is, de az nem tart tovább néhány napnál.

Nekem is 3 hónapos volt a babám, amikor szinte egész nap enni akart. Evés után még mindig éhes volt, nem lakott jól, óránként evett. Gondoltam, biztosan növekedési ugrás. Na de amikor már 2 hete sírt az éhségtől, és én hiába raktam cicire, nem lakott jól, akkor elkezdtem tápszert adni pótlásként.

Milyen tápszert adsz most neki? Nekünk a gyerekorvos hipoallergént írt fel, azt egyáltalán nem akarta elfogadni a babám, mert kissé keserű ízűek. Pedig több fajtát is kipróbáltunk belőle. Aztán elkezdtünk próbálkozni sima, tehát nem H.A. tápszerrel. Kettő nagyon is ízlik neki, a Dm-es Babylove bio tápszer ás a Humana banános.

Ha nincs tejfehérje érzékeny a családban és a babád nem allergia-gyanús, akkor próbáljátok ki a sima tápszereket, abból is lehet, hogy 4. fajta fog bejönni... Hát, ez van, nekünk is sok tápszer a kukában landolt, mert egyszerűen nem akarta megenni a lánykám.

2013. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eddig a HA. tápszereket kapta,lehet tényleg ez a baj,mert az édeseket szereti.

Akkor kipróbálom a banánosat!Hátha az beválik :)

2013. ápr. 18. 17:15
 9/10 A kérdező kommentje:

Kipróbáltuk a banánosat,de az se vált be.Nem eszi meg.

Kiköpi ezt is...:(

Lehet semmit se fog megenni???

2013. ápr. 23. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Sinlac az állítólag minden baba szereti. Ha nem válik be, este etesd meg 4 hós tejpéppel valami ízesítettel és itasd meg teával.
2013. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!