Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a kisgyereket a cicin való elalvásról? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
17 hónapos a kisfiam,de csak cicin tud elaludni este és ha éjjel felébred,akkor rögtön a cicit keresi és úgy alszik vissza.na,de mi lesz,ha már nem lesz tejem?vagy ez így megy addig amíg le nem szokik teljesen?
2009. okt. 26. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel, a fiam 10 hós és dettó :( pedig nekem már alig van tejem -sőt, szerintem kizárt h hajnalban bármi is lenne a cicimben neki. Mégsem hagyta el...remélem, lesz használható ötlet :)
2009. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi ringattuk helyette...cseberbol vederbe
2009. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ringatni már nem engedi magát,mert,ha így próbálom,akkor megfeszíti magát és sír.Azért volt jó a cici,mert félálomban csak odatettem a szájába és így nem ébredt fel,mert ha felébred...na akkor idő kell míg visszaalszik.A cumi ,cumisüveg kizárva,mert nem fogadja el.Hát..úgy érzem,hogy lesznek még álmatlan éjszakáink ez miatt.Várok még jó ötleteket,tapasztalatokat!Köszi.
2009. okt. 26. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat, lehet, hogy mi szerencsesek vagyunk, de az esti kajanal mar olyan faradt, hogy lerakom az agyikojaba, meg kicsit forgolodik, es elalszik magatol. De ott szoktam vele maradni, mert igenyli. Ha latom, hogy megis nehezen menne neki az elalvas, akkor nagyon halkan beszelek hozza egy piciket.Ezutan elalszik. Ezt egyebkent egyik naprol a masikra, magatol adta elo. Lecsatlakozott a cicirol, es lattam rajta, hogy az agyikojaba kivankozik. Leraktam, es elaludt.
2009. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!