Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan meghökkentő,...

Tényleg olyan meghökkentő, hogy a két hónapos anyatejes fiam vacsira tejpépet kap?

Figyelt kérdés

Egyenlőre annyi tejem van,amennyit megeszik, viszont mindenféle tejserkentők hatására is vészesen fogy. Ezért már kapott almá délután szopi mellé, és volt, hogy őszi-répa-alma kombinációt is szintn délután nasinak.

Most kipróbáltuk a tejpépet és ízlett neki, jobban,mint aza a tej amit a fagyasztóból vettem ki. Mi a véleményetek?


2009. okt. 26. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

SZia!


Húú, szerintem ezt nagyon elsietted!!! A kisbabák emésztő rendszere még nem áll olyan szinten, hogy almát, répát, barackot egyen 2 hónaposan. Leghamarabb 4 hónapos kortól adható ilyen!!!! Ha nincs elég tejed, akkor adjál neki tápszert, de ne gyümölcsöt!!!! Nagyon pici még a babád!!!!


18 hós kislány anyukája

2009. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Sokan el fognak ítélni, jönnek a lepontozások, és minden...

Én erre azt mondom, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Ha Te ezt jónak látod és a babó is bírja, akkor hajrá.

2009. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem nem meghökkentő. Nekem is 2 hónapos a kislányom és pont annyi tejem van amennyit eszik.

Már látom, hogy hamarosan nekem adnom kell neki mást is enni, mert nekem is nagyon fogy a tejem. :o(

Pedig imádok szoptatni!


Amúgy nagyanyáink is adtak már ilyen korban mást is enni a kicsiknek. Meg tele hassal jobban is alszanak úgy tudom.

2009. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy 100, meg 50 éve is felnőttek a babák(sőt még az őskorban is), pedig akkor még nem volt ez a tudományos "X ideig ne adjunk semmit, csak anyatejet"elv.Akkoriban is adtak mindenféle dolgokat az anyatej mellett is, amit csak lehetett.Ma ezt állítják az orvosok,holnap meg rájönnek, hogy tévedtek...Én erről ennyit gondolok
2009. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
szia,nem meghökkentő,mert olvastunk,hallottunk már ilyet.Felelősségteljes anyuka vagy aki gondolom utánanézett annak,hogy mit bír el egy 2 hónapos baba emésztőrendszere,és mit okozol,vagy mit nem okozol ha ilyen korán hozzátáplálsz olyan élelmiszerekkel amik nem neki valók.miután ezt eldöntötted és adod neki,igy nem tudok mit szólni ehhez.csak reméld hogy nem lesz semmi következménye.mert az nem most fog kijönni ám.de reméljük nálad nem lesz semmi.csak hajrá.és le is pontozhatsz,mert tudom,hogy ugy is az lesz.
2009. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

de mint látom nem vagyok egyedül vele...

előző

2009. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Szia!Ha teheted,inkább válts tápszerre.Valamivel kíméletesebb,mint a tejpép...biztosan te is tudod,hogy idősebb kortól ajánlott elkezdeni.

Annyiszor lehet hallani,olvasni,hogy vigyázzunk a babáinkra,a hozzátáplálással kapcsolatban is.

Nem vagyok könyvmoly,meg vaskalapos sem,de az a véleményem (az általam olvasottak alapján is) hogy 2 hónapos babának koraiak ezek a dolgok.

Orvosotok,védőnőtök mit tanácsol?Talán ők sem támogatják?

2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

14.03 és 14.04 es hozzászlás összetartozik.

:)

2009. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Lehet engem is lepontoznak, de én még azon is meghökkenek, ha valaki 4 hónaposan kezdi a hozzátáplálást, nemhogy 2!!

Nekem a 6 hónap a szimpatikus, én úgy is csináltam!

Ennek ellenére nem érdekel, más mit ad a gyerekének, felőlem akár 1 naposan is ehet más baba csirkepörit, amíg az én gyerekemet békén hagyják az ilyen véleményűek.

2009. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Látom sikerült felkavarni az állóvitet :D
2009. okt. 26. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!