Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás kísérő tünete lehet...

A fogzás kísérő tünete lehet kiütés is? Volt ilyen valakinél? Hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van a kiütés. Nekünk az arca volt tele, jobban mondva az álla és a szája körül a sok nyál miatt. Sokszor törölgettem neki vizes vattakoronggal, hamar e is múlott, de a következő fogzásnál megint volt egy kevés,azt rögtön ellkezdtem kezelni, így nem lett olyan csúnya mint az elsőnél.
2009. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5 hós a kislányom, jön az alső két foga.A baloldali már áttörte az ínyét,ajobboldali még nem.Kb gy hetet tart, tegnap este jelentek meg a testén a kiütések,de ilyen nagyon apró kis piros pöttyök,úgy néznek ki minhta allergia lenne.Nem hasonlít egyik gyerekkorban előforduló kiütéses betegségre sem.Reggelre elmúltak,most délután megint előjöttek.

Főképp a homlokán meg a hasán és mellkasán vannak. Néha kevesebb,néha több,folyamatosan változik.

2009. okt. 26. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk a végtagjain volt. 3 orvos látta. az 1. szerint allergiától, a 2.szerint fogzástól, a 3. szerint vírustól volt. Hááát.. Mindenesetre 1 hét alatt múlt el.

Ezt én kérdeztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. A testén és a homlokán a fogzástól nemigen lehet. Nálunk akkor volt olyan mint amit leírtál, amikor maszíroztam babaolajjal. Gabit használtunk, és az egész testén voltak kiütések, szintén elmúlt majd előjött, jó pár nap kellett hozzá míg rájöttünk mitől van. Lehet ételtől is, nem tudom adtál-e neki valami "új" kaját,ha már elkezdted a hozzátáplálást. Esetleg lehet még öblítő vagy mosópor is. Ki kell próbálni mindent, hatha rájöttök mitől is van. Azért ha tudod orvosnak utassad meg, az a legbiztosabb.
2009. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!