Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam? Táplálással...

Elrontottam? Táplálással kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés

Anyatejes a kislányom, 5 hónapos. Kb. 2 hete a délutáni szopit elhagytuk, mert elkezdett fogyni a tejem és inkább estére hagyom "összegyűlni". Ilyenkor délután vaníliás tejpépet adok neki, amit nagyon szeret. A többi étkezése csak anyatej.

Mást kellene adnom? Korábban kóstolt már barackot, almát, szerette, de az almától felfúvódott.

Adjak inkább mást a tejbedarapép helyett? És mit, hogyan, mennyit?


2009. okt. 26. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én is az első kaját tejpéppel váltottam ki, az a legegyszerűbb. nincs ezzel semmi baj, ha csak egyszer adsz egy nap. az enyém most 7 hónapos, és mai napig eszik napi 1x tejpépet.
2009. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tápszert adtam volna neki tejpép helyett,de amúgy szerintem nem csináltál hülyeséget,jó ez így is.

Védőnő mit mondott egyébként?

2009. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, nekem is ennyi idős a kisfiam, én is hasonlóan csinálom, csak én nem tejpépet hanem Sinlac rizspépet adok neki ( de nem minden nap), mert nekem annyira változó a tej mennyisége, hogy van amikor nagyon sok termelődik van amikor meg csak éppen elég a babámnak. Azért választottam a rizspépet ( egyrészt a háziorvos is ezt javasolta) , másrészt ez egy rizs és szentjánoskenyérmag alapú allergénmentes pép, sok ásványi anyaggal és vitaminnal. Ezzel sűrítheted a babónak a gyümölcsét, zöldségeit, használhatod sütéshez, főzéshez. Szerintem próbáld ki! (Receptre felírva egy doboz 1300 Ft )
2009. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem rontottál el semmit, én is ugyan így csinálom :) délután 5-6 körül tejpép, fél 8 körül fürdés és utána cici :) pl. banánnal imádja, de van hogy nem rakok bele semmit sem
2009. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!