Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol nyelvvizsga kérdés:...

Telc angol nyelvvizsga kérdés: a levélírást elrontottam. Szerintetek ezért hány pontot kapok?

Figyelt kérdés
Az volt a feladat, hogy eseményt kell szervezni amelyhez bérelni szeretnék olyan biciklit, ami tud hírdetni. Ilyen plakátos bicaj. És én szépen leírtam nekem mért van szükségem ilyen bicajra(környezetbarát,stb..)Meg hogy ki vagyok, mi vagyok. De azt nem, hogy eseményt akarok szervezni. Szerintetek erre a 45-ből mennyit kapok?
2011. ápr. 17. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden kis hülyeségbe bele tudnak kötni... Ha olyan 33-37 között van az még tökre jónak számít. És ha nagyon más hibád nem volt csak a feladatmegoldásért vonhatnak le 4-5 pontot. Nekem most lett meg VÍÍÍÍÍHI
2011. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!