Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam az érvelést...

Elrontottam az érvelést szerintetek? - tudom, sok ilyen kérdés van, de lécci

Figyelt kérdés

A példák, akiket irtam: kezdtem iliász, odüsszeiával, azon belül férfi nő viselkedése, és háború befolyásolása rájuk. utána romeo és julia-szerelme <-> élet szeretete a reneszánszban, aztán anyegin mint felesleges ember, hogy milyen z élet célok nélkül. ikreket megemlítettem, hogy azok is mások.

UTÁNA FÉLEK, MERT: írtam arrol, hogy az élet nemcsak jo, rossz is lehet, szenvedések, küzdeni kell, sokszor egész pici kortol, pl apolka, árvácska, eze ltérés a tárgytol? igaz, ugy fejeztem be, h ők isküzdöttek, pedig picik, de ezt nem birja mindenki


2011. máj. 2. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nem lesz vele gond. A szövegértés megoldása fent van már a neten, keresd ki, ha gondolod és ellenőrizd le magadat. Én is most írtam 3,5 oldalt és a 3 irodalmi alakból csak 1et írtam, az is Szophoklész volt mivel írta a feladat, hogy őt elemezni kell.
2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én 4 oldalt írtam.

Szophokész idézetét beleépítettem

2011. máj. 2. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ne parázz én aki csak két sorba Bibliát említette meg Babits Jónás történetét ami talán két korstílusnak elfogadható, Tótékat, Mikszáth-ot és édes annát akkor szerinted én h érezhetek?:(( Tartalomra menynit vonatnak le ebben az esetben sztetek?
2011. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!