Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a gyereknek reggeĺire?

Mit adjak a gyereknek reggeĺire?

Figyelt kérdés
kifogytam az ötĺetekböl! a lányom tejérzékeny ugyhogy neki tápszert adok. a 2 éves fiammal gondba vagyok! valami ötlet?
2013. aug. 8. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bundáskenyér, rántotta, kalács, májkrémes kenyér, körözött, sajtkrémes kenyér, kifli, felvágottas zsemle hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lányom tejérzékeny ugyhogy neki tápszert adok-és ő mennyi idős?

2 évesnek-lekváros, mézes, májkrémes, felvágottas, túrókrémes kenyér, virsli, müzli, péksüti

2013. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tojaskrem, korozott, bundasvirsli, langos, kakaoscsiga....
2013. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lányom 11honapos! Hamarosan neki sem lesz elég a tápszer-vele mégnagyobb ötlethiányom van!
2013. aug. 8. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

a kicsi tápszer, a nagy tej. majd fél-egy óra múlva kenyér, felvágott, zöldség, bundáskenyér, gabonapehely, lekváros kenyér,pirítós, nem tudom...

mi gyakran csináljuk, hogy egyből kakaó után indulunk a pékségbe, választ valami finomat és hazafelé megeszi :)

ilyenkor 2-t veszek neki, uzsira megkapja a másikat, így 2 étkezés, plusz reggeli séta letudva :)

2013. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tejérzékeny,ő most lesz 13 hónapos.Reggeli tápszer után 1-2 órával gyümölcsöt eszik.Van egy nagyon jó oldal,az a neve hogy vegagyerekek,és ott nagyon jó receptek vannak.
2013. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!