Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vannak kamu...

Szerintetek vannak kamu válaszok a babák és gyerekek fejlődésével kapcsolatban? Szerinted melyik válasz az?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 12:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! 8 hónaposan a kúszás az elvárás. Én elhiszem, hogy 6 hónaposan van baba, aki feláll, de nem ez az általános. A barátnőd babája a nagykönyv szerint fejlődik.
2013. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam semmi féle nagykönyvet csak azt láttam ahogy a fiam fejlődik és amit olvastam a babakönyvünkből amit anyukám írt,és nekem furcsa,ha egy 8 hónapos csak ennyit tud.
2013. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a mi gyerekorvosunk mindig elmondja, hogy mi a következő lépés a fejlődésben. Most 6hónapos a babám, mostanra kellett átfordulni. A következő a kúszás-mászás, ezt 9,5hónapos korára kéne teljesiteni. Szóval ne mondd már nekem, hogy az fura, hogy 8hónaposan még csak mászik. Ez nem fura, ez a normális.
2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
azt írtam az fura,hogy csak kúszik
2013. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem volt mostanában, hogy 10 hónapos gyereke kaka előtt vagy közben szól, hogy kaka
2013. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12-es. A Te babád nagyon gyors, örülj neki, de a barátnőd kicsijének a fejlődése a normális, úgyhogy ne szóld le,mert nincs igazad.
2013. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamu, ha valakinek a gyereke sokkal korábban kezd el mindent. Mi érdeke lenne, hogy itt névtelenül hazudjon valaki?
2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Szóval szerintetek nem hihetetlen, hogy egy 10 és fél hónapos baba rendes összefüggő mondatokban beszél? :DD De az igen, hogy 6 hónaposan feláll? Ugyanmár!
2013. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6.hófordulós napja elötti napon állt fel a kiságyban. Rá egy hétre mászott, egy hét múlva ülni kezdett.

Én képet is tudok küldeni arról, hogy felállt akkor, sőt, a dátum is bizonyítani tudom. Mint ahogy a mászást is.

De a barátnőm babája is ilyentájt kezdte ezeket, 1-2 hét eltéréssel. A másik barátnőmé is, viszont ismerek olyat is, aki 8 hósan kezdett mászni, ülni meg 9 hónaposan.

2013. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!