Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van tele ez a rovat...

Miért van tele ez a rovat kamu-kérdésekkel? Anorexiás kamaszlányok, gyerekek provokációi, stb.

Figyelt kérdés
Én fogyózom, szívesen olvasok mások tapasztalatairól, vagy segítek, ha tudok. De nem győzöm megnyitni, majd gyorsan bezárni a kérdéseket, a 98%-uk nem hasznos a fogyókúra rovatban :(
2011. okt. 20. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Unatkoznak...
2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A rémisztő inkább az, hogy nagyrészt nem kamu.....
2011. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Engem az érdekelne inkább, hogy hogy lehet ennyi anorexiás 13-16 éves:S ledöbbentő:S A csomó értetlen és hülyeséget válaszoló komentelő bosszantására van tele amúgy kamu kérdésekkel szerintem:)
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak azt olvasom -szinte csak-, hogy 170 magas 50 kilós fogyni akar, meg hogy egyik étel hány kalória, másik étel hány kalória, jó volt-e a napi kaja, mekkora gáz, hogy este bezabált, na meg koplalásokról, csodára várásokról -alig van normális kérdés. Vagyis van, de elveszik a hülyeségek között :(

Már nem szívesen járok ide :(

2011. okt. 20. 21:37
 5/15 A kérdező kommentje:

A média a gebe modelleket nyomja, a gyerekek azt látják, azt hiszik, ők is csak akkor lennének szépek és sikeresek.

Ne tudjátok meg, hogy mit kell harcolnom a kamasz lányommal!

Hogy nekem higgyen, ne a kifutón zörgő csontoknak, meg a tévének...

2011. okt. 20. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Tudod mi a borzalmas? H ezeknek kb. a 95-6%-a nem kamu, hanem tényleg ennyi liba van.
2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg szomorú. Mit gondolnak, hús nem kell az emberre, csak csont és bőr? :P
2011. okt. 20. 21:53
 8/15 dirtboy ***** válasza:

én nem szoktam itt sűrűn válaszolni,nem is értem a többiek hogy bírják.

ami itt folyik néha az már rendesen csicskáztatás, meg ez a sok monoton kérdés,én tuti nem bírnám ezt a kategóriát csinálni.

2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na ezért örülök annak,hogy fiam van.Ő nem fogyókúrázik,nem jár az agya ilyen hülyeségeken.Sportol,és rendesen táplálkozik,és nincs elhízva..

Csak megjegyzem,hogy ha lenne lányom,nem engedném meg neki,hogy 14 évesen fogyókúrázzon,főleg ha jó alakja is van..

2011. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Most akkor nézd meg ezt a lányt.Ő még fogyni akar vagy 5 kilót..

Komolyan az ilyen normális szerinted? Mert szerintem nem az,és nem is csodálkoznék ha az illető lánynak nem lennének barátai.Ki akar egy élő csontvázzal együtt lenni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2011. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!