Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vannak kamu...

Szerintetek vannak kamu válaszok a babák és gyerekek fejlődésével kapcsolatban? Szerinted melyik válasz az?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez így túl általános. Mondanál példát?
2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát hihetetlen választ még nem láttam, de kérdést igen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem feltételezném, mert mi értelme lenne, hiszen nem is ismerik egymást a válaszolók, másrészt tényleg nagy egyéni eltérések lehetnek. Viszont olyan "jóindulatúakkal" már találkoztam, akik ha valaki leírta, hogy pl. az ő gyereke mondjuk felállt már 6 hónaposan, akkor tuti kamuzik, vagy dicsekszik.
2013. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2. én nem értem ebben mi olyan hú de hihetetlen. Na mindegy.

Szerintem vannak kamu válaszok. Vagyis nem is kamu, hanem az anyuka eltúloz ezt-azt mert a saját gyerekét látja a legügyesebbnek. Pl. hogy egy 6hónapos baba feláll...na persze, biztosan feláll, hagyjuk már. Mondjuk az enyém is felállt 6hónaposan ha megfogtam a karja alatt és a tappancsait a földre lógattam :D

2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nézz körül a youtube-on,nem egy ilyen video van. Olyan is,hogy 4 hónapos baba mászik. Én is 6 hósan álltam fel,ez egyáltalán nem hihetetlen. Ellenben amire azt írod,hogy mi benne a furcsa,na az már elég hihetetlen.
2013. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A kedvencem, hogy a 3 hónapos baba szól, hogy kakilnia kell. Nem jelez, szól, hogy ka-ka. Könnyesre nevettem magam.
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. nem olvastam a válszokat a belinket kérdéshez. Tehát a kérdésben nincs semmi hihetetlen.

Akkor sem hiszem el, hogy 6hónaposan feláll valaki. De ha belinkelsz egy videót, megköszönöm. Szerintem még az is ritka, hogy felüljön valaki 6hónaposan, nemhogy felállni.

2013. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
bocsi, tényleg találtam oylat amin feláll a gyerek. Hát nem semmi. Szóval elnézést. :)
2013. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok, a barátnőm kislánya (már 10 éves), 6 hónaposan felült, egy hétre rá felállt (persze a kiságyban kapaszkodva).

Szóval ha hiszed ha nem, van ilyen.

2013. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért olyan hihetetlen,hogy egy 6 hónapos feláll? nekem az hihetetlen mikor egy 8 hónapos még csak kúszik,mint a barátnőm kislánya. Fiam 5 hónaposan kúszott,6 hónaposan felállt,majd mászott rá pár hétre felült,7 hónaposan a bútorok mentén közlekedett már 10 hónaposan tette meg első önálló lépéseit,és kapaszkodás nélkül is állt,felállt,leguggolt,tényleg így volt azért nem mutatok képet,mert nem mutogatom a gyerekem idegeneknek de megtudnám mutatni.Az tényleg kitaláció,hogy egy 3 hónapos mondja ha kakilnia kell az túlzás,csak úgy,mint hogy 2 hónapos mondja hogy mama.
2013. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!