Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdés előtt vagy után etessem...

Fürdés előtt vagy után etessem meg a babám?

Figyelt kérdés
Észrevettem ha fürdés után akkor fáradt és sokáig tart mire kiissza (tápszeres) elalszik közben. 6 hetes
2013. aug. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ajánlják hogy fürdés után legyen az étkezés, de amikor pici volt a babám, volt pár hét hogy előtte adtunk neki, mert különben végigüvöltötte a fürdést, aztán valahogy átszoktatta magát és már fürdés után kap enni
2013. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vacsi után fürdeted fel fog tőle pörögni. De kipróbálhatod, hátha beválik.
2013. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig fürdés után etetjük. Szépen elalszik a tápszeren. 14 hónapos lesz a fiam.
2013. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


A másik ami nekünk bevált, hogy korábban kezdtük a fürdetést és nem volt fáradt se a fürdetésre, se a vacsira.


Ti mikor fürdettek?

2013. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is bealudt rajta fürdetés után.
2013. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igaz, hogy az én babám anyatejes, ha nem baj írok én is

szóval én fürdés előtt is adok neki, nem sokat, csak egy keveset, mert fürdés után nagyon követeli, viszont ha előtte is kap valamennyit akkor elvan addig míg felöltöztetem, és csak utána reklamál :)

nem tudom, hogy ezt tápis babáknál meg lehet e csinálni, nincs tapasztalatom. ha hülyeség akkor bocsi :)

2013. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig fürcsi után etettük. Tökmindegy, hogy mennyire volt félálomban, azért csak lecsúszott az adag. Ha előtte eteted, könnyen fel is kavarodhat fürdés közben a gyomra.
2013. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!