Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak babátoknak bosszantó,...

Vannak babátoknak bosszantó, egyben vicces szokásai? Melyek azok?

Figyelt kérdés
Fiam 14 hónapos, le tudja szedni a laminált padló szegélyét. Le is szedi mindenhonnan, folyton szegélyek vannak szétcuccolva a lakásban, már azt sem tudom hogy melyik hová való. Mindíg megpróbálja megszerezni a wc-papírt (amikor bent vagyok, nyitva van az ajtó), és ha sikerül akkor felaprítja. Hasonlókról be tudtok számolni?
2013. aug. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hagyja h bepelenkázzam 8 hónapos kislányom. Még is olyanokat tudok röhögni rajta, ahogy küzd.

Visítva énekel, zeng tőle a ház, de olyan cuki.

Ha már nem kell neki a kaja akkor nevetve kiberregi, bele a vakvilágba. Állandóan lemászik a szőnyegről a hideg kőre, hiába! Most már tényleg be kell szereznem egy szőnyeg méretű bébikarámot! :)

Ha nem kell neki anyós főztje kiveri a kezéből a kanalat. Na ennek úgy tudok örülni, h csak na: még is anya főztje a legfinomabb! ;)

Így hirtelen ennyi.

2013. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposom mindent szétrámol de az nem idegesítő, ismerkedik a világgal. Viszont az angel care-es szaros pelenka tartót állandóan felborítja/kinyitja. Pelenkázni nem hagyja magát, verdesi magát és az inkább sajnálatra méltó.
2013. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kis korában a papucsokért volt odáig, mindig azokat akarta csócsálni. Addig dugdostuk előle a papucsainkat, míg néha mi is elfelejtettük, hova rejtettük.
2013. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos, felmászik az etetőszékbe és mivel ott van mellette a kenyértartó, mindig csór egy-egy szelet kenyeret, ezáltal a legkülönfélébb helyeken félig megevett kenyérszeletekkel lehet találkozni. Ha már fent van az etetőszékben lecibálja a függönyt. A papucsevés nálunk is műsoron volt, de nem dugtuk el előle, így megunta. Van egy kanapénk párnákkal, na a párnákat leszórja és a kanapéról a párnákra vetődik. Ezt a három éves tesójával művelik. Ha rájön, akkor mindenkihez odamegy és ordítva a képébe ugat, hogy vau-vau, ez a legviccesebb.
2013. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kenyérszeletes sztori nagyon tetszik :) Köszönöm a választ mindenkinek!
2013. aug. 10. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:

nagy hangfal a nappaliba,kis lyuk rajta a levegőrámlásnak!

1,5 éves telepakolta kisautókkal!

2013. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem mindent elrejt. Apa sapkája a tepsik között, tesó papucsa a hűtőben, apa könyve a fehérneműs fiókban, kocsikulcs a cipők között, tesó alvósai a szennyesben, stb. A hol van kérdésre a válasz:" Nem vitte el kiskutya, eldugta én." És rötyög. Soha nem mondtuk neki, hogy valamit elvitt a cica vagy a kutya :)
2013. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!