Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet? A kicsi mennyiségi...

Hogy lehet? A kicsi mennyiségileg nem eszi meg az "előírtat", de heti átlagban rendszeresen jóval többet gyarapodott az átlagnál is, nemhogy ahhoz képest, mennyit evett.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

40 fok van!

Te, mi sem esszük meg az "előírt" mennyiséget...

2013. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó, de a kérdés nem ez volt.

"Heti átlagban rendszeresen..." - tehát nem erről a hétről van csak szó.

2013. aug. 9. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mert az én kislányom amíg szopizott addig mindig kevesebbet evett mint az átlag és mégis többet hízott. Vszínű jól hasznosította.
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
6 hetes. Jó, hogy más is van így, kicsit furcsállottam.
2013. aug. 9. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Figyelj!

Az én kislányom 3 hetente 1 kg-t hízott pedig hónapokig nem evett 80-100 ml-nél többet egyszerre és azt úgy értsd, hogy még 4 hónaposan sem :) Ráadásul bukós baba volt. 150-200 ml-vel mindig kevesebbet evett mint ami a súlyához az "előírt" mennyiség volt. A védőnő azt mondta nem gond mert szépen hízik valószínű nagyon jól hasznosítja az anyatejet! Aztán persze lelassult a hízás és mikor már kezdődött a hozzátáplálás és beindult a mozgásfejlődés akkor minden megváltozott. Most 9 hónapos.

2013. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És milyen gyakran evett?

Lett volna több tejet, csak a babádnak nem kellett, vagy ennyi volt, és nem elégedetlenkedett?

2013. aug. 9. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

enyém irtó keveset evett mikor pici volt. első 4-5 hétben 30-40 miliket cicizett ki.

de pl. az első 2 hétben 1 kilót hízott, majd a következő 3 hétben megint egy kilót...

turbó tej? :D nem tudom, de minden normális, ők tudják, ne aggódj ilyeneket és végképp ne mérd a kaja mennyiséget ha hízik szépen!!! :)

2013. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én fiam már egész picinek ritkán evett....2 hónaposan napi 6x(éjszakát is beleszámítva) 3 hós korától napi 5x....a mennyiségeket pontosan nem tudom,de a doki mondta,hogy szoptassam többször mert ez így nem jó,én viszont nem tudtam,mert nem kérte....rendesen hízott,sőt többet is mint az átlag
2013. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ugyanannyit eszel mint a férjed vagy az anyukád? Ne görcsölj rá erre a méregetésre. Teljesen felesleges mérni a kajálásokat, ha amúgy jókedvű a gyereked és jól gyarapszik. Nem vagyunk egyformák. A kisbabák sem tankönyv szerint működnek.
2013. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. kb. 3 óránként evett. Lett volna több is csak ő nem kérte egyszerre annyi elég volt neki. Szóval ne idegeskedj ezen ő tudja mennyit kell enni.
2013. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!