Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti párotok mennyit foglalkoz...

A ti párotok mennyit foglalkozik a babátokkal?

Figyelt kérdés
az én párom jó ha naponta fél órát, de akkor is csak azért mert odamegyek és a kezébenyomom.6hónapos a fiunk és összesen 3 alkalommal vitte el sétálni.ha mondom neki akkor mindig az a válasza h nincs türelme hozzá és más apuka sem foglalkozik többet a gyerekével.nálatok hogy van?
2013. aug. 11. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az én párom sem vitte még el soha sétálni a kicsit (szintén 6hónapos). Szerintem kevés apuka van, aki szivesen sétálgat babakocsival, valljuk be, a férfiak inkább jobban dijazzák az otthon, tv előtt punnyadást. Erőltetni meg nem akarom. De itthon azért elég sokat foglalkozik a kislányunkkal. Nagyon türelmes vele, és sokat játszanak együtt.
2013. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaért a munkából (du 5 kb) onnantól ő játszik velük estig. Már a nagyobbik pár hónapos korától így volt. Most van egy 1 éves és egy 3,5 éves, ma pl együtt porszívóztak, utána elmentek sétálni. Délutánonként játszanak bent a lakásban, kint a kertben, sétálni-hintázni járnak, vagy ott lehet hagyni őket a játszótéren fél-1 órára amíg elintézek valamit. Nagyon jól elvannak.
2013. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az is elég lenne ha itthon foglalkozna vele, de itthon sem,gyerekkel főzök takaritok,a héten meszeltem meg télre teszem el a dolgokat mind segitség nélkül és mostmár kezdek kimerülni.jön a foga és elég rosszul alszik.férjem most épp elment egy kv-ra a szüleihez, mondtam vigye magával h pihenjek kicsit, erre azt mondta nincs kedve:-(
2013. aug. 11. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát azért ez elég szomorú hogy alig foglalkozik a gyerekével. nálunk ha éppen szabadnapos akkor van hogy egész nap ő foglalkozik vele. eteti (tápszeres) pelenkázza fürdeti és játszik vele. ha kimegyünk sétálni alig várja hogy átadjam a babakocsit annyira szereti tolni. első baba.
2013. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabszem ***** válasza:
Az én párom imádja a lányunkat (1,5 éves), nagyon sokat játszik vele, elviszi sétálni hétvégén délelött, addig tudok főzni. Bármit megtesz érte. A házimunkában is nagyon sokat segít, sokszor ő takarít ha nekem nincs időm, főleg most hogy anyás korszaka van a babának és állandóan rajtam csüng. Szülésnél is ott volt és nagyon aggódott értünk, utána állandóan bent volt velünk a kórházban, szerencsés vagyok!
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat ti szerencsések vagytok, ő is azt mondja h imádja csak ezt valahogy nem veszem észre....
2013. aug. 11. 16:47
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez szörnyű, hogy mindent rád hagy. KOMOLYAN el kéne beszélgetni vele erről. Nehogy azt higgye, hogy amit te teszel az nem munka és nem fárasztó. Neked is szükséged van a kikapcsolódásra a pici mellett.
2013. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fúú, sajnállak.

Az én párom pl imádja babakocsival sétáltatni, ha együtt emgyünk, én sosem tolhatom, nem adja. Itthon is sokat foglalkozik vele, amig én házimunkázok. Sosem mondta hogy nincs kedve, pedig második fia ( van már egy nagyobb egy másik nőtől). Imád vele játszani, hülyéskedni, mindig mondja, mikor kicsit a plafonon vagyok, hogy ő inkább most elviszi sétálni egy másfél-2 órára, addig feküdjek le aludni.

Viszont ha megyünk valamelyik nagyihoz vagy ilyesmi ott keveset foglalkozik vele, hagyja érvényesülni a nagyikat.

Én a helyedben kerek perec megmondanám, hogy vállaljon ő is többet a gyerekből, mert neked háztartsát is kell vezetned, vacsorát kell tegyél elé, télére a befőtteket stb is magatoknak csinálod.

És az anyósod nem mondja neki, hogy amikor így átugrik kávézni hozzá, miért nem viszi a gyereket?

2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!