Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves anyás korszak...

Gabszem kérdése:

Másfél éves anyás korszak velejárója, hogy éjszaka órákig nem tudom visszaaltatni a babát?

Figyelt kérdés
Nappal mostanában elég félős, sokszor cipelteti magát. Éjszaka felébred és vagy 2 órán keresztül nem alszik vissza, egyfolytában azt lesi hogy ott vagyok -e még az ágya mellett... Oda szoktam mellé ülni, amíg elalszik, odafeküdni nem tudok, mert nincs annyi hely, magunkhoz nem akarom berakni, de nem is aludna ott. Másnak van hasonló tapasztalata?
2013. aug. 12. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 14 hónapos, kb. 3 hete volt pár ilyen éjszakánk. Nappal ő nem volt félős, de éjszaka mi is ezt játszottuk. Ő sem alszik velünk (azt hiszi buli van), én is ott álltam az ágy mellett, de ahogy megpróbáltam kijönni ordított. Tanácsot adni nem tudok, nálunk elmúlt 1 hét alatt. Ki tudja mi volt az oka.
2013. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nálunk már máskor is volt ilyen, pl. mikor jöttek a fogai. Volt hogy 3 hónapig minden éjszaka ez ment...
2013. aug. 12. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként most, hogy mondod ezt a fog dolgot, lehet, hogy nálunk is ez volt az oka. Napokon belül kibújik a fiam rágófoga és neki mindig a kibújás előtt 3-4 héttel okoz gondokat a fogacska, ilyenkor már nem igazán.
2013. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga lesz a baj. próbáld meg kivenni, magatok közé fektetni, simogatni a hátát, megnyugszik, visszaalszik, aztán ha elaludt, egy 15 perc múlva, ha elég mélyen alszik, óvatosan vidd át az ágyába, hogy ott ébredjen. Mi is ezt csináljuk, és nincs átszokva az ágyunkba, csak ha valami baja van. Igaz, mi egy szobában alszunk még.
2013. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13 hònaposan már kint volt 16 foga ùgyhogy nem az a baj... de már eléggé tanácstalan vagyok.
2013. aug. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!