Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ekkora baj lenne?

Tényleg ekkora baj lenne?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos lesz, szembe szomszédunk kislánya 9 hónapos lesz és már bő egy hónapja vezetgetik, megy is szépen, ha fogják a kezét. Én első gyereket sem vezetgettem, nem is igényelte, most sem szeretnék másképp tenni, DE mindennap van valaki aki megjegyzi, hogy az én fiam idősebb mégsem látták még, hogy kézen fogva vezetem, a kislány meg milyen szépen lépeget már. Egyébként kisfiam 6 hósan mászott, rá 2 hétre felült, még nem volt 8 hóanposan amikor felállt.
2013. aug. 13. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se vezetgetem a lányomat,max 1-2 lépést ha úgy van.10hós és nem áll kapaszkodás nélkül se.Engem nem érdekel,én is lusta baba voltam. Attól még hogy vezetgetve lépeget a szomszéd babája,járni nem tud...És a tied is tud lépegetni,attól még hogy nem csináltatod vele feleslegesen.
2013. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hasonlitgasd másokhoz a gyerekedet. Te is tudod, hogy ez nem baj, csak megerősitést vársz most itt.

Aki meg beszól, annak mondd, hogy nem bánod, hogy a te fiad még nem lépeget, de neki legalább nem fog fájni a gerince 30évesen.

2013. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hasonlítgatom és nem id fogom másképp csinálni, csak ez egy kis falu, régen ugye nagy szokás volt ez a vezetgetés és tegnap pl. egy idős néni mondta ezt akinek még annyi hozzáfűzni valója volt, hogy hát igen a mai fiatalok már kényelmesek, na most ha a szemembe ilyet mondott akkor vajon miket mondhatnak a hátam mögött, hogy lusta vagyok?
2013. aug. 13. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vezetgesd, szard le őket. A szomszédunk mindig vezetgette a gyerekét, még hónapok után is csak így tudott menni a gyerek. Én soha nem fogtam a kezét, egyszer csak felállt és ment. Szerintem jobb így, ha magától csinálja.
2013. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vezetgesd, mert nem alakul ki a szabályos testtartása járás közben! Én sem vezetgettem a fiamat, de figyeltem, ahogy próbál felállni és pár lépést tenni. 16 hósan kezdett el magabiztosabban járni.
2013. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, hasonlitgatod! Nem teljesen mindegy mit mondanak a hátad mögött idegenek? Attól semmi nem változik. Ne vezetgesd!
2013. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A járás alapvető mozgásminta, genetikailag kódolt. Nem lehet siettetni a megjelenését, bármilyen módszerrel pl. tornával, úszással, erőltetéssel max. 3 héttel lehet korábbra hozni. Kérdem én- érdemes?
2013. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!