Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen apró ajándékot adjak...

Milyen apró ajándékot adjak két másfél éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Barátaink meglátogatnak minket iker fiacskáikkal és szeretnék valamit adni a gyerekeknek de nem túl nagy és nem drága dolgot.
2013. aug. 13. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokan kinevetnek, de én a tesco-ban szoktam látni elég olcsó, műanyag játékokat. Főleg homokozóba valókat. Ha a tescoba járunk szinte mindig veszünk valamit a szintén másfél éves fiamnak. Legutóbb egy műa. markolót vettünk. 1000 ft volt, elég nagy, és lehet vele játszani udvaron, szobában, homokozóban. Szerintem a nagy áruházakban nézz szét, biztos találsz kedvedre valót.

Még kemény lapú könyveket szoktunk venni. 200-1000 ft-ig sokféle van.

2013. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is másfél éves és nálunk is a markolók mennek most meg a kukás autók :)
2013. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor lehet körül nézek a markolók között :)
2013. aug. 13. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön valami kinti, udvari játék jutott eszembe. Párszáz forintért (akár százasban is, áruházláncban is) lehet venni homokozó szettet (kislapár, gereblye, vödör meg valami forma)- ezt nagoyn szeretik és sajnos úgyis fogyóeszköz, ennek talán a szülők is örülnek.

Illetve még kisebb méretű valamilyen mesefigurás kis gumilabda, buborékfújó vagy aszfaltkréta (vödrös, nagy) jutott eszembe.

Szép napot.

2013. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húúú köszi, de jó ötletek. :)
2013. aug. 13. 10:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem baj szerintetek ha a 100-asban illetve eurós boltban veszek ilyesmit? Elég megbízható? Talán a homokozó játékon nem tud semmit lenyelni. Bár lehet hogy le tud róla valamit nyalogatni. :)
2013. aug. 13. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
ha van esetleg a környéken gulliver játékbolt-érdemes körül nézni.most le is vannak értékelve a nyári dolgok.én krétát még nem vennék-de pl vmi kis hangszert-anya örömére is-vagy esetleg egy kis járgányt.a kismotor nagyon népszerű-és nem vészes az ára
2013. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem gáz áruházláncban vagy százasban homokozüjátékot venni (az az előző válaszoló vagyok, aki ezt javasolta)

A cimkét nézd meg: ha rajta van a CE jelzés, akkor elméletileg magyarországon is bevizsgált/tanusított gyártótól származik, akkor nyugodtan megveheted.

Néhány kiemelt márkától eltekintve valószínűleg a százasba is ugyanaz a nagyker importőr szállít, mint a neves áruházláncokba és mindegyik a Távol-Keleten készült.

Csak azért, mert százas a bolt, nem feltétlenül igaz, hogy az ottani termékek MINDEGYIKE hulladék.

A leírást, Ce tanusítást keresd rajta- akkor nagy baj nem lehet.

Mondom ezt úgy egyébként, hogy én nagyon figyelek az egészséges, biztonságos anyagokra és vannak márkás játékaink.

A homokozólapát nem tud többet akkor sem, ha ugyanazt megveszed a Brendonban pl :)

... ja és nehéz is megenni.


Szép napot

2013. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!