Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok néhány tornagyakorlat...

Tudnátok néhány tornagyakorlatot javasolni, amivel ösztönözni tudom egy kicsit az átfordulást?

Figyelt kérdés
ha én görgetem az ágyon, azt imádja, oldalára tud fordulni, gyakran teszem hasra, de magától nem mutat érdeklődést az átfordulás iránt.

2013. aug. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért de ez engem is érdekelne.
2013. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babátok, de a lepedővel átfordítást szokták a gyógytornászok javasolni. Táteszed összehajtott plédre, és azt megemeled, de csak annyira, hogy a baba is aktívan részt vegyen a fordulásban. A kisfiam utálta, és soha nem csinálta meg ónállóan a hasról hátra fordulást, úgyhogy lepedővel gurítgattam.
2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok nekem 4hónapos a babám de nekem hasról átfordul hátra csak vissza nem még.
2013. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugyanez, mint az utosó, de hasról hátra inkább csak borul, mint fordul.
2013. aug. 13. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
mi anno törölközővel próbáltuk, azt hiszem, ezt a módszert szokták javasolni szakemberek is
2013. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!